Steam'de Başka Bilgisayardan Oyun Alıp Başka Bilgisayara Yükleme

ibrahimY

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Ankara
Daha fazla  
Şimdi ben evde değilim ve CS:GO oyununu dayımın bilgisayarından Steam'den kendi hesabıma girerek, alıp eve gidince kendi bilgisayarıma yüklemek istiyorum dayımın bilgisayarına yüklemek istemiyorum. Şimdi ben buradan oyunu satın alsam dayımın bilgisayarına yüklemesem eve gidince kendi bilgisayarıma yükleyebilir miyim ? Lütfen doğru cevap verin olmazsa sıkıntı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi ben evde değilim ve CS:GO oyununu dayımın bilgisayarından Steam'den kendi hesabıma girerek, alıp eve gidince kendi bilgisayarıma yüklemek istiyorum dayımın bilgisayarına yüklemek istemiyorum. Şimdi ben buradan oyunu satın alsam dayımın bilgisayarına yüklemesem eve gidince kendi bilgisayarıma yükleyebilir miyim ? Lütfen doğru cevap verin olmazsa sıkıntı olur.
Eğer kullanacağınız Steam hesabının aynı olacağını düşünürsek bir sıkıntı olmayacaktır. Pazar banı yememeniz dileği ile.

Dostum kendini böyle sıkıntıya sokmak yerine eve gidince satın alsan olmuyor mu? Parayı sadece şu an harcayabiliyor isen steam cüzdan kodu alabilir ve steam hesabına yükleyebilirsin. Eve gidince de oyunu satın alırsın. Zaten şu an kullandığın bilgisayara yüklemeyeceğini söylüyorsun.

Kendine ait bir Steam hesabı ile aldığın oyun sadece sana ait olur. Steam' in yada oyunun kurulu olmasına dahi gerek yok. Browser üzerinden Steam' de hesabın ile oturum açıp satın alma işlemini gerçekleştir, ödemeyi yap. Oyun artık o hesabın yani senin. Daha sonrasında çıkış yapabilirsin. Eve geçtiğinde de kendi bilgisayarına Steam uygulamasını yükleyerek indirmeye başlayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı