Steam'de bulunmayan oyunlar?

Regfud

Hectopat
Steam üzerinden satılmayan oyunlar (FIFA, NEED FOR SPEED vs.) en uygun nereden veya hangi siteden alınır? EA'in sitesi üzerinden origine girip baktığımda çok pahalı fiyatlar çıkıyor ortaya. 300-400 lira gibi fiyatlar aşırı mantıksız. Neredeyse bilgisayarın bir donanım parçası seviyelerinde. Bu tür steam üzerinde bulunmayan oyunlar en uygun ne kadar olur? Nereden alabilirim?

Steam üzerinden satılmayan oyunlar (FIFA, NEED FOR SPEED vs.) en uygun nereden veya hangi siteden alınır? EA'in sitesi üzerinden origine girip baktığımda çok pahalı fiyatlar çıkıyor ortaya. 300-400 lira gibi fiyatlar aşırı mantıksız. Neredeyse bilgisayarın bir donanım parçası seviyelerinde. Bu tür steam üzerinde bulunmayan oyunlar en uygun ne kadar olur? Nereden alabilirim?
İnternet de araştır oyunun ismini yazarak en uygun fiyatı nerede görürsen oradan al ben genelde www.oyunfor.com kullanıyorum ama burası şart değil dediğim gibi daha ucuza bulursan bilindik sitelerden alabilirsin.

İnternet de araştır oyunun ismini yazarak en uygun fiyatı nerede görürsen oradan al ben genelde www.oyunfor.com kullanıyorum ama burası şart değil dediğim gibi daha ucuza bulursan bilindik sitelerden alabilirsin.
Söylediğinizi yapmak herkes gibi benimde aklıma geldi ama attığınız örnek sitede bile çok fahiş fiyat belirtilmiş istediğim oyun için. Benim asıl öğrenmek istediğim steam gibi indirim günleri oluyor mu bu tür sitelerde? En uygun ne kadara alınır örneğin need for speed heat. FIFA20 en ucuz şuan sizin attığınız site üzerinde gördüm ilk defa. Daha uygun olduğu günler oluyor mu yoksa şimdi almalı mıyım? Söylemek istediğim boş yere 50-100 lira fazla vermek istemiyorum.

Son düzenleme:
Söylediğinizi yapmak herkes gibi benimde aklıma geldi ama attığınız örnek sitede bile çok fahiş fiyat belirtilmiş istediğim oyun için. Benim asıl öğrenmek istediğim steam gibi indirim günleri oluyor mu bu tür sitelerde? En uygun ne kadara alınır örneğin need for speed heat. FIFA20 en ucuz şuan sizin attığınız site üzerinde gördüm ilk defa? Daha uygun olduğu günler oluyor mu yoksa şimdi almalı mıyım? Söylemek istediğim boş yere 50-100 lira fazla vermek istemiyorum.
Bazen indirimler oluyor ama hiçbirinde steam'in o büyük indirim günlerindeki kadar görmüyorum birde steam indirim günlerinde istediğimiz oyun beklenen indirime girmiyor yada hiç indirim olmuyor bazen o yüzden bence FIFA 2020 şuan alınabilir buradan beklemeye değmez Origin de zaten bu fiyatlara görmedim hiç bu indirim bence makul NFS yi takip etmediğim için bilmiyorum en düşük kaçtan satıldı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı