Steam'de CS:GO Envanterine Girilemiyor

StreetMan

Hectopat
Dostlar, bugün normal bir şekilde CS'ye girdiğimde envanterime nedensiz yere Parçalanmış Kasası geldi. Düşebilecek hiçbir oyuna girmedim rekabetçi yoldaş vs. ama oyuna girdiğimde envanterimin üstünde 1 yazıyordu. Girdiğimde de Parçalanmış kasasının düştüğünü gördüm. Garip. Gelmedi başta ama satmayı denediğimde envanterime giremediğimi fark ettim, bu olay daha önce olurdu ama 2 dakikaya düzelirdi ve hiçbir oyunun envanterine giremezdim. Ama şu an sadece CS:GO'ya tıkladığımda envanterime şu an ulaşılamıyor yazıyor. Oyun içi envanterime bakabiliyorken aşağı indirip Steam'den envanterime girmeyi denediğimde aşağıdaki resimde olan hatayı veriyor. Parçalanmış Kasasının hatalı bir şekilde geldiğini düşünüyorum çünkü almadım. Düşebilecek hiçbir oyuna girmedim, girsem de oyun sonu çıktığımda düşmemişti ama şimdi nedense envanterime geldi, ne yapabilirim bu durumda? Aynı durumu yaşayan başka kişiler var mı? Bu konunun onaylanmasını beklerken başka insanların da aynı konuyu açtığını gördüm. Sorun bir tek bende yokmuş.

Dosya Ekleri

• Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    61,6 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar, bugün normal bir şekilde CS'ye girdiğimde envanterime nedensiz yere parçalanmış kasası geldi. Düşebilecek hiçbir oyuna girmedim rekabetçi yoldaş vs. ama oyuna girdiğimde envanterimin üstünde 1 yazıyordu. Girdiğimde de parçalanmış kasasının düştüğünü gördüm. Garip. Gelmedi başta ama satmayı denediğimde envanterime giremediğimi fark ettim, bu olay daha önce olurdu ama 2 dakikaya düzelirdi ve hiçbir oyunun envanterine giremezdim. Ama şu an sadece CS:GO'ya tıkladığımda envanterime şu an ulaşılamıyor yazıyor. Oyun içi envanterime bakabiliyorken aşağı indirip Steam'den envanterime girmeyi denediğimde aşağıdaki resimde olan hatayı veriyor. Parçalanmış kasasının hatalı bir şekilde geldiğini düşünüyorum çünkü almadım. Düşebilecek hiçbir oyuna girmedim, girsem de oyun sonu çıktığımda düşmemişti ama şimdi nedense envanterime geldi, ne yapabilirim bu durumda? Aynı durumu yaşayan başka kişiler var mı? Bu konunun onaylanmasını beklerken başka insanların da aynı konuyu açtığını gördüm. Sorun bir tek bende yokmuş.

Bu sıralar CS:GO serverlarında problem yaşanıyor normal 1 2 saat içinde tekrar deneyin ya da sürekli yeniden dene basın oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı