Steam'de Cyberpunk Phantom Liberty oyunun fiyatı ne kadar olur?

Normalde 20 Kasım'a kadar almayı planlıyordum ama tüm RE serisi ve Mafia serisi, indie oyunlar derken para kalmadı yetiştiremedim. İlla alacağım dersem borç alıp almam lazım. Steam dolara geçtikten sonra tahmini ne kadar zam yer?

Phantom Liberty 15 Dolar veya 30 Dolar olacak. 21 Kasım'da indirime girer mi bilinmez gerçi ama sanmıyorum daha yeni çıkan bir DLC ve tutulduğu için.

Bence sizin yapmanız gereken şu, şimdi alın 400 TL'ye, nasılsa 14 gün iade süreniz var (2 Saat altında oynamak şartıyla) yeni fiyatları da ve 21 Kasım'da başlayacak Sonbahar indiriminde bir indirip alıp almayacağını görürsünüz ona göre gerekirse iade edip tekrar alırsınız.

Phantom Liberty 15 Dolar veya 30 Dolar olacak. 21 Kasım'da indirime girer mi bilinmez gerçi ama sanmıyorum daha yeni çıkan bir DLC ve tutulduğu için.

Bence sizin yapmanız gereken şu, şimdi alın 400 TL'ye, nasılsa 14 gün iade süreniz var (2 Saat altında oynamak şartıyla) yeni fiyatları da ve 21 Kasım'da başlayacak Sonbahar indiriminde bir indirip alıp almayacağını görürsünüz ona göre gerekirse iade edip tekrar alırsınız.
Aldım artık yapacak bir şey yok. Nays sayesinde 320 ye geldi. Daha da ucuza alamam bu saatten sonra zaten.

Geri
Yukarı