Steam'de DLC'ler ile beraber oyun iade edilebiliyor mu?

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar, beğendiğim bir oyun var da fiyatı 5 TL. Ama DLC'ler ile beraber toplu alınca 7 lira yapıyor. Ben de ikisini beraber alırsam eğer ve beğenmeyip iade edersem DLC'lerin de para iadesini yaparlar mı?

Sadece DLC için de ayrı iade talebi oluşturuyorsunuz. İadeyi yapıyorlar.

Steam mağazasından alınmış DLC, satın alma işleminden sonraki on dört gün içinde, eğer DLC alındıktan sonra ilgili oyun iki saatten daha az oynandıysa, yani DLC kullanılmadığı, değiştirilmediği veya transfer edilmediği sürece iade edilebilir.

Arkadaşlar, beğendiğim bir oyun var da fiyatı 5 TL. Ama DLC'ler ile beraber toplu alınca 7 lira yapıyor. Ben de ikisini beraber alırsam eğer ve beğenmeyip iade edersem DLC'lerin de para iadesini yaparlar mı?
2 saat gibi bir süreden az oynarsan geri iade edebiliyorsun. Fakat ben Fall Guys'u iade ettiğimde kartıma para 3 gün gibi bir sürede geçti.
2 saat gibi bir süreden az oynarsan geri iade edebiliyorsun. Fakat ben Fall Guys'u iade ettiğimde kartıma para 3 gün gibi bir sürede geçti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…