Steam'de fazladan puan geldi

507053

Centipat
18 tane ödülün puanı gelecek fakat 14 gün bekleme süresi ile 4 Ağustos da gelmesi gerekiyor. Hadisi 24 TL'ye satın almıştım ama o kadar puan etmiyor hesabımda da biraz puan vardı ama etmiyor diye hatırlıyorum. Bu 3K puan nereden geldi anlamadım harcasam ban yer miyim diye korkuyorum da anlamadım ben bu işi nasıl oluyor bu?

Ban yemekten korkmana gerek yok. Ortada bir hata varsa bile, sana ait bir hata olmadığı için bu sebepten ban atılmaz. Dilediğin gibi harca.

Hocam incelememe ödül verseler bile 14 gün geçmesi gerek diye biliyorum.

Emin miyiz hocam hesap biraz değerli çünkü kaybetmek istemem.
Steam banı diye bir şey yok zaten. VAC ban var fakat onun da bununla ilgisi yok. Senin ban yemen için Steam'in kendisiyle çok büyük problemler yaşaman lazım. O da ihtimal dahilinde değil. Gereksiz endişeleniyorsun. Hala endişeliysen Steam Destek ile iletişime geç, oraya sor harcamadan önce.

Steam banı diye bir şey yok zaten. VAC ban var fakat onun da bununla ilgisi yok. Senin ban yemen için Steam'in kendisiyle çok büyük problemler yaşaman lazım. O da ihtimal dahilinde değil. Gereksiz endişeleniyorsun. Hala endişeliysen Steam Destek ile iletişime geç, oraya sor harcamadan önce.
Tamam, harcıyorum o zaman cevabınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı