Steam Steam'de hediye aldığım oyun geri alındı

Dediğiniz adımları uyguladım. Oyunu aldığım şahıs ile de iletişime geçtim ama yüksek ihtimalle engelleneceğim, ondan ötürü çok da bir beklentim yok. İlginiz ve alakanız adına teşekkürlerimi sunuyorum. İyi sosyaller diliyorum.
Umarım çözüme varırsın hocam.

Rica ederim, öğrenci olduğum için ne olursa kardır mantığıyla forumdan % kovalayan birisi olarak gerçekten can sıkıcı durum.

Bundan sonra demek ki daha fazla para vererek iç rahatlığıyla alacağız gibi duruyor.

Ben de liseliyim hocam bende de durumlar farksız 3 5 kuruş harçlıkla keyif çıkaralım istiyoruz o da içimizde kalıyor. Umarım rahatlarız bir zaman sonra.

Ben de liseliyim hocam bende de durumlar farksız 3 5 kuruş harçlıkla keyif çıkaralım istiyoruz o da içimizde kalıyor. Umarım rahatlarız bir zaman sonra.

Hocam en temizi şu an da Game Pass, ori vs çoğu oyun mevcut. Bütçe dostu 1 sefer paraya kıyıp 3 yıllık alın. 2026'ya kadar oyun derdiniz kalmasın :D

Hayatımda gördüğüm en iyi sistem. Sürekli farklı oyunlar gelip gidiyor. Anlaşmalı olduğu EA Play ve Ubisoft oyunları da güzel sayılır. Zam gelmeden çökün derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı