Steam'de kar etmenin yolları neler?

AsafOzan

Hectopat
Birkaç gün önce TikTok'ta birisi profilini csdeki " AUG storm" skini yapip "AUG storm" videolari atmaya başladi. Bunu görenlerde boyle yapmaya başladi ve bir anda skinin fiyati %2000 artti. Bu da benim bayağı ilgimi çekti acaba önerebileceğiniz kar ettirecek gerek sticker gerek skin veya herhangi bir şey var mı?

Birkaç gün önce TikTok'ta birisi profilini csdeki " AUG storm" skini yapip "AUG storm" videolari atmaya başladi. Bunu görenlerde boyle yapmaya başladi ve bir anda skinin fiyati %2000 artti. Bu da benim bayağı ilgimi çekti acaba önerebileceğiniz kar ettirecek gerek sticker gerek skin veya herhangi bir şey var mı?
Ucuz oyunlardan koleksiyon kartı düşürerek. Bu söylediğiniz durum denk getirmesi çok zor bir durum. Ama takip ederek şansınızı deneyebilirsiniz.

Yeni major ne zaman? Bu ay içinde operasyon gelir mi acaba?
Operasyon zor. Sonraki major Paris olacak. Muhtemelen Mayıs'ta başlar diye düşünüyorum. Çıkacak stickerlara göre hareket etmek lazım da tabii. Kötülerse eskilerin fiyatı uçabilir. Güzellerse ve fazla kişi alırsa beklemeniz gerekebilir. Ancak genellikle kapsüller satıştan kalktıktan sonraki hafta direk %30-40 kâr fırsatı oluyor genelde.

Geri
Yukarı