Steam'de ki oyunlarım acılmıyor

darknesspike

Hectopat
2 Gün önce format götürmüştüm pcmi ve gelince tabii ki ASUS Aura Sync gibi uygulamalarımı indirdim sıkıntı yoktu sonra Aura Sync düzgün calışmamaya başladı bir şekilde gecti kendi kendine sonra Steam ve CS GO'yu yükledim ve actım hiçbir sıkıntı yoktu 250-300 FPS alıyorken bile arada takılırdu oda kendi kendine gecti fakat sabah PC'yi actım CS. GO'ya girim dedim ve başlatılıyor yazısı cıktı ve gelmedi bekledim gelmedi sonra görev yönetiçisinden actım calışıyor gösteriyor Steam'den baktım calıışıyor gösteriyor ama oyun hiçbir şekilde ekranıma gelmiyor alt-Tab yaptım gözükmüyor dosyaları kontrol ettirdim ve gene sıkıntı yok bir daha actıkdan sonra küçük kare içinde CS GO güncelenirken bir hata oluştu dedi 2 defa sildim komple bir daha indirdim gene aynı sorun gelmiyorum hata veriyor Steam mi sildim bir daha aynı hata eğer bir çözüm bulamasam format için götürdüğüm servise götürcem benim yapabileceğim bir şeymi not: Götürdüğüm servis İtopya sinerji gibi bir mağza kaliteli bir yerdi.

Son düzenleme:
Kendin temiz bir format atın. Belki servis düzgün atamamıştır veya driver larını kontrol et başka bir model'in drivları yüklü olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı