Steam Steam'de oyunlar kendi kendine açılıyor olarak gözüküyor

hakan_bext

Centipat
Daha fazla  
Dün The Forest oynarken arkadaşlarım benim 2 kere CS:GO'ye girdiğimi söylediler. (Oyundayken sağ altta "xxx CS:GO girdi" mesajı gelmiş). O ara baktığımda Steam'de CS:GO çalışıyordu. Ama ben dün CS:GO bile açmadım. Ayrıca The Forest'dayken 3 kere sağ altta "xxx The Forest girdi" mesajı gelmiş. Bunun sebebi nedir? VAC ban yemiştim 2 hafta önceye kadar, bununla bir alakası var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün The Forest oynarken arkadaşlarım benim 2 kere CS:GO'ye girdiğimi söylediler. (Oyundayken sağ altta "xxx CS:GO girdi" mesajı gelmiş). O ara baktığımda Steam'de CS:GO çalışıyordu. Ama ben dün CS:GO bile açmadım. Ayrıca The Forest'dayken 3 kere sağ altta "xxx The Forest girdi" mesajı gelmiş. Bunun sebebi nedir? VAC ban yemiştim 2 hafta önceye kadar, bununla bir alakası var mı?
Arka planda İdle Master açık olabilir mi?
Tüm oyunlara sürekli gir çık yaptığı için belki böyle bir program açık kalmış olabilir.
Aksi yönde bir fikrim yok maalesef.

İdle master kullanıyor musun? VAC Banı hileden yediysen hilede de bir şey varsa o yapıyor olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı