Steam Steam'de oyunun DLC fiyatı yazmıyor

Uras_Koç

Hectopat
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ben Ark Survival evolved oyunu için scorched Earth DLC'si alacağım ama Steam'de fiyatı yazmıyor. Ve satın alamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizde halihazırda mevcut olabilir mi? Bende gözüküyor ve satın alabiliyorum.

Bende de fiyat gözükmüyor. Ama kütüphanede gözüküyor. Oyunun sadece ana versiyonunu almıştım.

DLC kısmına göz atın.

Arkadaşlar ben Ark Survival evolved oyunu için scorched Earth DLC'si alacağım ama Steam'de fiyatı yazmıyor. Ve satın alamıyorum.
Türkiye'de indirim döneminde bir paket var Ark Ultimate Survivor Edition o paket satıştan kaldırılıyor. O paketin içinde bu DLC var. Paket olmadan o DLC'yi alamazsınız. Almanız indirim döneminde imkansız. İndirim dönemlerinde 1 saat içinde paket kaldırılıyor o arada aldınız aldınız yoksa indirimli fiyata almanız imkansız.

Yerel sunucu açıp scorched Earth tıkladığımda beni Steam ekranına atıyor ama DLC'nin fiyatı yazmıyor.

Şimdi satın alabiliyor muyum ya da yarın mı?

Şimdi satın alabiliyor muyum ya da yarın mı?
İndirim bittikten sonra indirimsiz fiyata alabilirsiniz. 70 TL olması lazım. Oyunun Tüm DLC'lerine sahip olmuş olacaksınız. Ben indirim döneminde o paket kaldırılmadan önce tüm DLC'lerle beraber o paketi 30 TL'ye aldım.

DLC tek başına satılıyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…