Steam'de satışta olan en iyi NFS oyunu

Nfs heat'ı indirimde almıştım 25₺ ye iade edip acaba mw yi mi alsam yoksa heat kalsınmı dersin ?@NovaRiper

Kimi arkadaşlar 2015 iyi demiş fakat sunucuları rezalet özellikle Türkiye için bug dolu sürekli Online oynamak zorundasınız. Hikayeye gireyim diyorsun Online server atıyor yarım saat bekletiyor oyuna giriyorum araba mapten aşağı düşmeye başlıyor. Yani oyun sıkıntılı sırf modifiye gözümü boyadı diye almıştım. 1.30 saat oyun sürem oldu 1 saati beklemek ve bug sıkıntılarıyla geçti iade ettim bu da böyle bir incelemem olsun.

Öyle. Ben hala arada crack de olsa indirir, bir kere daha hikayesini bitiririm. Cidden EA'in yaptığı en iyi NFS oyunu bence o. Müzikleri, atmosferi. araçları, modifiyeleri, hikayesi bambaşka birşeydi.

Bunu demeyin ama ya 8 sayfa bir oyun almak için konuştuk, sonunda birşeye karar verdik derken oda gitti
Siz ne önerirsiniz peki hocam ?

Nfs heat'ı indirimde almıştım 25₺ ye iade edip acaba mw yi mi alsam yoksa heat kalsınmı dersin ?@NovaRiper
Bence kalsın hocam o da güzel, bir ara oynarsınız.

Hocam o kadar sıkıntılı mı ya? Öyleyse insanı tereddüte düşürüyor ama en kötü alınır denenir beğenmezse iade eder arkadaş.

Hocam o kadar sıkıntılı mı ya? Öyleyse insanı tereddüte düşürüyor ama en kötü alınır denenir beğenmezse iade eder arkadaş.
Youtube'da videolarını izledim çok hoşuma gitmişti ya, hevesim kursağımda kaldı şimdi.
Dediğin gibi yapıcam muhtemelen, baktım böyle olmuyor iade edicez

Youtube'da videolarını izledim çok hoşuma gitmişti ya, hevesim kursağımda kaldı şimdi.
Dediğin gibi yapıcam muhtemelen, baktım böyle olmuyor iade edicez
En mantıklı bu gibi şuan, umarım sorun yaşamazsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…