Steam'de seviye atlamak için 5 dolar harcaması tekrar yapılmalı mı?

403329

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Ben çok önceden 30TL'lik bir oyun almıştım, hala kütüphanemde. Seviye atlayabilmem için 5 dolar alışveriş tekrar mı yapmam gerek?

Seviye atlamak için topluluk görevlerini yapmanız veya rozet işlemeniz gerekiyor. 5 Dolar ile alakasını anlayamadım.

1 yılı aşan bir süreyse, topluluk pazarından vs. tekrar alım yapana kadar alış veriş yapamazsınız. Ancak seviyelerde öyle bir olay yok.

Hocam biri öyle demişti Steam hakkında bir bilgim yok kusura bakmayın.

Hocam oyunlarda koleksiyon kartlarının hepsini toplarsanız oyun başına 100 TP falan geliyor diye biliyorum. Onun dışında rozetlere de internetten bakabilirsiniz.

Hocam biri öyle demişti Steam hakkında bir bilgim yok kusura bakmayın.
Bir bakıma doğru demiş, normalde rozet işleyerek XP kazanıyorsun ancak seviye kazanmak için önce 5$'lık satın alım yapılması lazım. Yaptıktan sonra seviye atlayabiliyorsunuz.

Bir bakıma doğru demiş, normalde rozet işleyerek XP kazanıyorsun ancak seviye kazanmak için önce 5$'lık satın alım yapılması lazım. Yaptıktan sonra seviye atlayabiliyorsunuz.
Hocam peki ya benim tekrardan alışveriş yapmam gerekir mi? Zamanında oyun almıştım 2018'de almışım hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…