Steam'de Shift+Tab yapınca sağ üstte mavilik oluyor

Vileblood

Decapat
Steam'de Shift+Tab yapınca sağ üstte mavilik çıkıyor fakat onu SS alıp baktığımda o mavilik görünmüyor. Monitörümle alakalı bir şey mi bu? Yardımcı olursanız sevinirm. Bahsettiğim mavilik alttaki fotoğrafın sağ köşesinde nokta kadar bir şey olarak gözüküyor.

1622580751517.png

Yenileme hızı yüksek bir modelse anlık problem olabilir. Ciddi olduğunu sanmıyorum.

HDMI çevirici adaptör var mı?

Ondandır. Dert etme :)
Teşekkür ederim o nokta gittikçe küçülüyor zaten çokta takmamak lazım onu ozaman.Fakat benim size bir sorum olucak izninizle bu konuda bilgili gibisinizde.Bozuk dönüştürücü kullanmak zarar verirmi sistemime.Bios ile falan işim yok girmiyorum görmesemde olur oraları.Ama sistemime herhangibir zarar verirmi bu diye düşünmedende edemiyorum.Cevaplarsanız sevinirim.

Teşekkür ederim o nokta gittikçe küçülüyor zaten çokta takmamak lazım onu ozaman.Fakat benim size bir sorum olucak izninizle bu konuda bilgili gibisinizde.Bozuk dönüştürücü kullanmak zarar verirmi sistemime.Bios ile falan işim yok girmiyorum görmesemde olur oraları.Ama sistemime herhangibir zarar verirmi bu diye düşünmedende edemiyorum.Cevaplarsanız sevinirim.
Zararı olduğunu sanmıyorum.

Geri
Yukarı