Steam'de YouTube hesabı bağlanamıyor ve site "şu anda bu isteği işleme alamıyor" hatası çıkıyor

ToppatLeader

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Steam'de görev yapmak için "videolar" kısmına gidip YouTube hesabımı bağlayacaktım. Fakat şöyle bir sıkıntı var, site hata verip duruyor.

Bunun çözümü nedir?

Teşekkürler.

"Ekran görüntüsü bu şekilde."

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-05 163856.png
    11,1 KB · Görüntüleme: 31
aynı hatayı bende alıyordum saat tam sabah 10:00 da deneyin düzelicektir.

Uygulamadan mı deniyorsunuz? Tarayıcıdan deniyorsanız, farklı tarayıcı üzerinden yapmayı deneyin. Bende de böyle bir sorun yaşanmıştı. 2 tarayıcı denedim olmadı, 3. farklı tarayıcıda düzeldi. Yanlış hatırlamıyorsam Opera GX tarayıcısında sorun yaşamamıştım.
Tabi bu Steam'in anlık olarak sunucularından kaynaklı da olabilir, denemek lazım.

Aynı hatayı bende alıyordum. Saat tam sabah 10:00'da deneyin, düzelecektir.
Bunun saat ile alakası nedir? 10:01'de hata mı alacak?

Bunun saat ile alakası nedir? 10:01'de hata mı alacak?
bu sabaha kadar bende aynı sorunu yaşıyordum başka bir yerde okudum saat tam 10:00da deneyin diye steam sunucu resetlenmesi falan başta bana da mantıksız gelmişti ama denedim ve günlerdir çözemediğim sorun çözüldü

Evet ben tarayıcıdan yaptım ama hata vermişti, sizin dediğiniz taktiği uygulayacağım. İşe yarasa size iletirim
Desteğiniz için sağ olun!

İşe yaramadı maalesef hocam.

Aynı hatayı bende alıyordum saat tam sabah 10:00 da deneyin düzelecektir.

İşe yaramadı.

Özür dilerim, saat sabah 10 da girince düzeldi çok sağ olun ve mesaja geç baktığım için kusura bakmayın.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-06-01 130654.png
    14,6 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…