Steam'deki Araçlar nedir ?

Cpt_slayer

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar baya'dır.Bu indirilebilir içerikler bende var fakat ne olduklarını bilmiyorum asıl soru bende olamayan oyunların araçlarının bende olması indir. En baştaki uygulamayı indirdim. Çalıştı fakat komut satırı olarak.Asıl sorum şu Decitadet server ne demek çoğu uygulama bunlardan oluşuyor. Özellikle aralarında cod mw3 de olması boyutu oyunun boyutu ile aynı 15 gb civarı şimdi ben bu uygulamayı indirirsem ne olur call of duty mw3'ü satın alacağım sonra onu indireceğim decitaded server ne işe yarayacak bana söyleyin lütfen ve bu uygulamalar bende ne arıyor herkeste var mı ?

Araçlar bölümünde hesi 81'tane:
Ekran Alıntısı.JPG

Ben deki oyunlar:
Ekran Alıntıası.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Normaldir, adanmış sunucu demektir, bilgisayarı sunucu olarak kurar ve başka bir PC'den bağlanıp oyun oynarsın. Ek içerikler de oyun geliştiriciler tarafından oyunlara sunulan ilavelerdir. Bu kurallara da dikkat: https://www.technopat.net/sosyal/konu/technopat-sosyal-kuralları.2762/

Cevabın için çok teşekkür ederim , ben steam da yeni olduğum için pek fazla bilgim yok ben steam a yeni katıldım ve 3 güncü günümdeyim. 10 tane oyun satın aldım bugun steam hesabıma baktığımda Fallen Enchantress: Legendary Heroes 60 tl lik oyun benim kütüphanemde yükle olarak bulunuyor , bunu hediye mi ettiler acaba steam otomatik?

Son düzenleyen: Moderatör:
cevabın için çok teşekkür ederim , ben steam da yeni olduğum için pek fazla bilgim yok ben steam a yeni katıldım ve 3 güncü günümdeyim 10 tane oyun satın aldım bugun steam hesabıma baktığımda Fallen Enchantress: Legendary Heroes 60 tl lik oyun benim kütüphanemde yükle olarak bulunuyor , bunu hediye mi ettiler acaba steam otomatik?
Fallen Enchantress: Legendary Heroes
B
u oyun benim de kütüphaneme eklenmiş. Silemedim de nereden çıktı bu oyun bilen var mı?
Reklam amaçlı gelen oyun belli bi süre sonra gidecek.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı