Çözüldü Steam'deki bedava oyunlar kütüphaneye nasıl eklenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
T

thetruth2

Ziyaretçi
Steam'deki bedava oyunları nasıl kütüphaneme ekleyebilirim?

Çözüm
Her zaman bedava olan bir oyunsa eklenmiyor. Yüklü olduğu sürece kütüphanede gözüküyor. Sonradan kısa süreli bedava olan oyunları ekleyebilirsiniz sadece.
Mağazadan oyun sayfasına girdiğinizde "Oyunu Oyna" seçeneğine tıklayınca kütüphaneye eklenir. İsterseniz indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun bilgisayarınızda yüklüyse kütüphanenizde görünür. Silindiyse veya PC'de yüklü değilse kütüphanede gözükmez. Oyun ilerlemenizde sıfırlanmaz.

Her zaman bedava olan bir oyunsa eklenmiyor. Yüklü olduğu sürece kütüphanede gözüküyor. Sonradan kısa süreli bedava olan oyunları ekleyebilirsiniz sadece.

Çözüm
Evet İnsurgency bedava olmuştu 2 günlüğüne bende almıştım hala kütüphanede var ama TF2 ve CS:GO gibi oyunlarda olmuyor diye merak ettim.

Mağazadan oyun sayfasına girdiğinizde "Oyunu Oyna" seçeneğine tıklayınca kütüphaneye eklenir. İsterseniz indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Eki Görüntüle 436722

Kutuphaneye eklesek ama bilgisayara kurmasak? Oluyor mu? İstedigimiz zaman indiririz bilgisayara, oluyor mu?

"Oyunu Oyna" Butonuna basınca otomatik eklenir.

Oyun oyna deyince direkt bilgisayara kuruyor oyunu. Ama ben direkt kutuphaneye kurmak istiyorum oyunu. Daha sonra istedigim zaman kurarım bilgisayara. Oluyor mu boyle?

Normalde 300 TL olan oyun bugün için bedava derken oynamak için mi satın almış gibi olmak için mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…