Steam'deki Squad oyununu nasıl sıkıştırabilirim?

almightybls

Centipat
Oyun 77 GB, bende 64 GB USB bulunuyor, bu oyunu nasıl sıkıştırıp USB'ye girecek bir boyutta yapabilirim?

Sıkıştırabilirsin belki ama sıkışmış şekilde oynayamazsın.

7zip, winrar gibi programlar kullanabilirsin ancak istediğin oranda sıkıştırılabileceğini zannetmiyorum.
Bu arada arkadaş da demiş, sıkıştırılmış halde oynayamazsın.

Sıkıştırabilirsin belki ama sıkışmış şekilde oynayamazsın.
Amacım USB'ye aktarıp başka bilgisayarda çıkarmak ve dosyaları doğrulatıp o bilgisayarda oynayabilmek, 64 GB altı oyunlarda bunu becerebildim ama yüksek yer kaplayanlarda çok uğraşmak zorunda kalıyorum

Amacım USB'ye aktarıp başka bilgisayarda çıkarmak ve dosyaları doğrulatıp o bilgisayarda oynayabilmek, 64 GB altı oyunlarda bunu becerebildim ama yüksek yer kaplayanlarda çok uğraşmak zorunda kalıyorum
Klasörü zipleyince olmuyor mu?

Winrar'da parçalama özelliği var. Atıyorum biri 60 GB diğeri 17 GB'lık iki parçaya ayırıp sonra oynamak istediğin bilgisayarda yeniden birleştirebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…