Steam'den 400 TL oyun onerisi

Bütçe artarsa Elden Ring, artmassa Sekiro + Dark Souls 2 + Monster Hunter Rise paketi çok güzel olur.
Dostum Türkiye'de Monster Hunter serisini oynayan çok olmadığı için önerim Monster Hunter: World almandır. PS4'te oynadım 2000 saat yaklaşık ve hiç sıkılmadım ama alırken bundle var world ve Iceborn DLC'si birlikte şekilde indirimde şu anda 303 TL.
Hocam ben şahsen Monster Hunter Rise'ın daha iyi olduğunu düşünüyorum, özellikle Sunbreak DLC'si god tier bence. Av gibi hissettirmeseler de boss savaşı temelli bakınca Rise çok üstün bence, oynanış olarak da aynı şekilde.

Bütçe artarsa Elden Ring, artmazsa Sekiro + Dark Souls 2 + Monster Hunter Rise paketi çok güzel olur.

Hocam ben şahsen Monster Hunter Rise'ın daha iyi olduğunu düşünüyorum, özellikle Sunbreak DLC'si god tier bence. Av gibi hissettirmeseler de boss savaşı temelli bakınca Rise çok üstün bence, oynanış olarak da aynı şekilde.

Rise yeni başlayacak biri için daha zor ve Slow pacing olacağını düşünüyorum yoksa Steam'deki indirimden ben de aldım

Yeni konular

Geri
Yukarı