Steam'den aldığım oyun UPlay'de gözükmüyor

Aragorn19967

Femtopat
Malumunuz Ubisoft oyunları bayağı indirime girmiş bugünlerde. Özellikle Far Cry 3.oyunu aldım indirdim çalıştırdım fakat oyun tepki vermiyor. UPlay'e giriyorum, oyun kütüphanede gözükmüyor. UPlay'i Steam'e bağlamaya çalışıyorum olmuyor. Çözümünü bilen varsa çok iyi olur. Sabahtan beri uğraşıyorum.

UPlay serverlarında oluşan yoğunluktan dolayı olabilir mi?

Vallahi bilmiyorum. Watch Dogs 2 izdihamından dolayı böyleyse daha sonra denerim ama yine de pek sanmıyorum ya. uPlay hiçbir şekilde Steam hesabımı görmüyor. Ne zaman oyunu açmaya çalışsam aktivasyon kodu istiyor.

Siz yine en azından uplayi çalıştırabiliyorsunuz. Ben hesabıma giriş bile yapamıyorum. Muhtemelen sunucuların yoğunluğundan dolayıdır. Bir süre daha bekleyin, hala olmuyorsa iade edersiniz.

Mecbur öyle yapacağız. Teşekkürler gençler.

Şu an hesabıma giriş yapabildim ve fark ettim ki steam üzerinden oynadığım ubisoft oyunları uplay kütüphanemde görünmüyor.

Benim oynadığım oyunların içinden ubisoft hesabınıza giriş yapabiliyorsunuz. Steam sizi direkt uplay uygulamasına mı yönlendiriyor?

Hortlatacağım fakat ben de bugün yaparken olmadı. Aktivasyon kodu istiyor games klasöründe gözükmüyor. Halbuki daha önceki Uplay oyunları görünüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…