Steam'den FH 5 alınırsa Xbox'taki ilerleme aktarılır mı?

onurookie

Hectopat
Merhaba. Şu anda oynadığım aktif hesap var arkadaşımın fakat ben kendi FH5 hesabım üzerinden kasıyorum yani Microsoft Store'da arkadaşımın hesabı girili Xbox'ta benim hesabım. Şimdi diyorum ki hazır kastığım hesap var sonuçta Steam'den de alınsa oyun Xbox'a bağlanıyor. Ben kaldığım yerden devam edebilir miyim? Yoksa en baştan mı başlarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlerleme olayı olmuyor. Bulut sistemi farklı.

En baştan başlarsınız. Bu olay kasıtlı Steam'a getirilmedi zaten, yoksa herkes oyunu Steam'dan alırdı :) Ayrıca Steam'da oyunun daha ucuz olmasının nedeni de bu. Savelerin Microsoft Store'ye ve konsola aktarılamıyor oluşu. Microsoft bunu bilerek getirmedi kendi platformunun Steam'a oyuncu kaybını önleyebilmek için. Şirket bazında düşünüldüğünde mantıklı bir adım. Ben de oyunu sırf bu yüzden Microsoft Store'den satın aldım. Bu sayede 4 yıllık FH4 ilerlemem ve çıktığından beri oynadığım FH5 ilerlemem eksiksiz bir şekilde bilgisayardan konsola aktarıldı. :)

N baştan başlarsınız. Bu olay kasıtlı Steam'a getiril.

En baştan başlarsınız. Bu olay kasıtlı Steam'a getirilmedi zaten, yoksa herkes oyunu Steam'dan alırdı :) ayrıca Steam'da oyunun daha ucuz olmasının nedeni de bu. Save'lerin Microsoft Store'ye ve konsola aktarılamıyor oluşu. Microsoft bunu bilerek getirmedi kendi platformunun Steam'a oyuncu kaybını önleyebilmek için. Şirket bazında düşünüldüğünde mantıklı bir adım. Ben de oyunu sırf bu yüzden Microsoft Store'den satın aldım. Bu sayede 4 yıllık FH4 ilerlemem ve çıktığından beri oynadığım FH5 ilerlemem eksiksiz bir şekilde bilgisayardan konsola aktarıldı. :)

Anladım çok teşekkürler arkadaşlar.

En baştan başlarsınız. Bu olay kasıtlı Steam'a getirilmedi zaten, yoksa herkes oyunu Steam'dan alırdı :) ayrıca Steam'da oyunun daha ucuz olmasının nedeni de bu. Save'lerin Microsoft Store'ye ve konsola aktarılamıyor oluşu. Microsoft bunu bilerek getirmedi kendi platformunun Steam'a oyuncu kaybını önleyebilmek için. Şirket bazında düşünüldüğünde mantıklı bir adım. Ben de oyunu sırf bu yüzden Microsoft Store'den satın aldım. Bu sayede 4 yıllık FH4 ilerlemem ve çıktığından beri oynadığım FH5 ilerlemem eksiksiz bir şekilde bilgisayardan konsola aktarıldı. :)

Peki rahatsız ediyorum ama Steam hesabında bulunan bir FH5'i oynasam kassam kendi hesabım ile Steam üzerinden satın alınca kayıtlarım silinir mi?

Aynı hesap ise sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Anladım çok teşekkürler arkadaşlar.

Peki rahatsız ediyorum ama Steam hesabında bulunan bir FH5'i oynasam kassam kendi hesabım ile Steam üzerinden satın alınca kayıtlarım silinir mi?
Anlamadım. FH5'i zaten kendi Steam hesabınızdan oynamıyor musunuz? İki durumda Xbox hesapları aynı olacağından ilerleme silinmez. Microsoft'a veya konsola geçilirse silinir.

Anlamadım. FH5'i zaten kendi Steam hesabınızdan oynamıyor musunuz? İki durumda Xbox hesapları aynı olacağından ilerleme silinmez. Microsoft'a veya konsola geçilirse silinir.

Şu anda Microsoft hesabı var elimde arkadaşımın Steam olanı da var ikisi de ayrı hesaplar Steam'den oynarsam arkadaşımın hesabı ile oynayacağım fakat kendime alınca silinir mi diye soruyorum uzunca :)

Yeni konular

Geri
Yukarı