Steam'den GTA 5 alıp içinde önceden GTA 5 olan Rockstar hesabına bağlamak

Carlsberg

Kilopat
Makaleler
9
Merhaba, GTA 5 oyununa Rockstar Launcher üzerinde halihazırda sahibim ancak Steam'de toplu bir kütüphane oluşturduğumdan, oradan da almayı düşünüyorum.
Önceki oyunumda herhangi bir yasaklama/kısıtlama söz konusu değil.

Sormak istediğim şey şu, ben bu oyunu Steam'den alırsam, Steam'imin bağlı olduğu, içinde halihazırda GTA 5 bulunan bu hesap ile oynama konusunda problem yaşar mıyım?
EA oyunlarında bu sorunu yaşamamıştım, Jedi Fallen Order, BF1 ve BF5 aldım ayrıca EA hesabımda göründü bunlar. Merak ettiğim bunun GTA-RDR gibi Rockstar oyunlarında da geçerli olup olmadığı.

Daha önceden yapan/deneyen var ise yardımcı olursa memnun olurum. Teşekkürler.

Merhaba, GTA 5 oyununa Rockstar Launcher üzerinde halihazırda sahibim ancak Steam'de toplu bir kütüphane oluşturduğumdan, oradan da almayı düşünüyorum.
Önceki oyunumda herhangi bir yasaklama/kısıtlama söz konusu değil.

Sormak istediğim şey şu, ben bu oyunu Steam'den alırsam, Steam'imin bağlı olduğu, içinde halihazırda GTA 5 bulunan bu hesap ile oynama konusunda problem yaşar mıyım?
EA oyunlarında bu sorunu yaşamamıştım, Jedi Fallen Order, BF1 ve BF5 aldım ayrıca EA hesabımda göründü bunlar. Merak ettiğim bunun GTA-RDR gibi Rockstar oyunlarında da geçerli olup olmadığı.

Daha önceden yapan/deneyen var ise yardımcı olursa memnun olurum. Teşekkürler.
Oyunu ilk kez oynadığın sırada GTA sahibi olduğun Rockstar hesabını açarsan sorun olmaz.

Benim düşünceme göre israf olur. 10 senelik oyuna boşuna 100 lira verme.

Yeni konular

Geri
Yukarı