Steam'den hiçbir oyun açılmıyor

Makaleler
13
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: Ryzen 5 1600AF 3.8 All Core / Asrock B450M Pro4 / HyperX Fury 2x8 3600Mhz Cl16 OC / SilverStone PermaFrost 240 / EVGA RTX 3060Tİ FTW3 Ultra LHR / XPG İnvader
Geçen gün format atmak zorunda kaldım. Bu gün oyunları doğruladım, güncellemelerini yaptım ancak oyunlar açılmıyor. Ne masaüstü ikonundan ne de Steam arayüzünden hiçbir şekilde açılmıyor. Steam oyun başlatılıyor ekranı geliyor ve gidiyor tepki yok başka bir şey yok tüm sürücülerim güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı hatayı ben de alıyorum oyunları tekrar yüklemek ile sorun çözülmedi maalesef.
Durumunuz konu sahibiyle tamamen aynı mı? Eğer öyleyse maalesef aklımda başka çözüm önerisi yok. Eğer durumlar aynı değilse siz ilk mesajımda bahsettiğim raporla beraber yeni bir konu açın, konu sahibi de en azından ufak boyutlu bir oyunu silip tekrar yüklesin.

Şimdi mesajlarınızı tekrar okuyunca şöyle bir çıkarımda bulundum: Sanırım oyunların bulunduğu diski formatlamadınız, sadece işletim sistemini bulunduran diski formatladınız, doğru mudur? Eğer öyleyse oyunları silip yüklemek sorunu çözebilir. Yüksek kapasiteli olması işi oldukça itici yapıyor fakat büyük ihtimalle sorunu çözecektir.

Öyle bir şey yapmamın imkanı dahi yok. İnterneti 3 aile kullanıyoruz ve kuzem her gece oyunda indirmeye kalkışsam ailevi değer kalmaz ortada.
Tüm yardımlarınız için hepinize teşekkürler Steam silip yeniden indirip kurdum ve sorun çözüldü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı