Çözüldü Steam'den iade edilen oyun yüklüyken oynanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sadece numan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Steam'den bir oyunu iade ettim oyun kütüphaneden silindi ancak o sırada oyun iniyordu ve hala iniyor oyun tek kişilik Online değil benim bu oyunu indiginde oynamam mümkün olur mu?

Dosya Ekleri

• resim_2023-02-12_212156724.png
    resim_2023-02-12_212156724.png
    457,1 KB · Görüntüleme: 52
Oyun dosyaları bilgisayarda mevcut oldugu için girmem mümkün olmaz mı öyle birkaç duyum gördümde.
Bazı oyunlarda mümkün, ancak Hogwarts Legacy gibi büyük oyunlarda bunun önlemini alıyorlar, oyunu dosyalarından açmaya çalışırsanız oyunu satın almanız için sizi Steam sayfasına yönlendirecektir veya hata verecektir.
İndirmeyi iptal edip inen dosyaları silebilirsiniz. Çünkü oyunu satın almadan oynayamazsınız, gereksiz yer kaplar.

Oyun dosyaları bilgisayarda mevcut oldugu için girmem mümkün olmaz mı öyle birkaç duyum gördümde.

Maalesef normal şartlar altında böyle bir şey imkansız çok eskiden küçükken bende denemiştim böyle bir şey, elbette olmamıştı. Belki (bu konuda bir bilgim yok sadece tahmin) oyunun dosyalarını farklı bir yere atıp crack gibi bir şey yaparak oynanır ama pek zannetmiyorum dosyalar farklıdır ve sadece crack işlemez diye tahmin ediyorum ki zaten bu oyunun şu an da Crack'i de yoktur herhalde.
Uzun lafın kısası giremezsiniz boşuna da indirmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı