Steam'den indirilen GTA 5'i Epic Games ile indirmeden oynamak

Erkin Elyakut

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar herkese. GTA 5'i çok önceden Steam platformundan satın almıştım. Epic Games'de ücretsiz olduktan sonra Epic Games Store'dan ücretsiz bir şekilde satın aldım. Peki ben Epic Games'ten aldığım GTA 5'i Steam'den yüklediğim GTA 5 ile nasıl oynayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selamlar herkese. GTA 5'i çok önceden Steam platformundan satın almıştım. Epic Games'de ücretsiz olduktan sonra Epic Games Store'dan ücretsiz bir şekilde satın aldım. Peki ben Epic Games'ten aldığım GTA 5'i Steam'den yüklediğim GTA 5 ile nasıl oynayabilirim?
Birileri hile yapacak sanki 😀. Lütfen, lütfen hile yapmayın. Hileciler oyunun bütün zevkini bitiriyor.

Epic games'te oyunu indirmeye başlayın ve 1-2mb indikten sonra iptal edin.

Sonra Steam de indirmiş olduğunuz dosyayı Epic games'ten indirmeye başladığınız GTA5'in yerine atın.

Sonra indirmeye devam edin, Epic games dosyalarınızı doğrulayacaktır.
Birileri hile yapacak sanki 😀. Lütfen, lütfen hile yapmayın. Hileciler oyunun bütün zevkini bitiriyor.

Tabii ki hilelere destek vermiyorum ancak herkesin hile yaptığı şu dönem de de en azından para hilesine "hemen banlanmalı" gibi yaklaşımlarda bulunulmaması gerektiğini düşünüyorum.

Adamın hile yapacağını nereden çıkardın bende Online oynamaya başlıyacağım zaman Epic Games'e aktaracağım Deluxe Edition verdiler Online'da belirli bir parayla başlıyorsunuz.
Ana hesabındaki karakterinin skillerini, parasını, araçlarını ve evlerini çöpe atmak isteyeceğini düşünmedim.

1 Yıldır oynuyorum yaklaşık olarak ve hala 2 kere girdim Online'a ve sadece 2 kere girdim ve kısa bir süre toplasan 2 saat etmemiştir ve şu an 134 saatim var oyunda.
Demek ki sen çok önceden almamışsın. Oyunu ilk çıktığında PS3 için alıp 2 kere bitirmiştim. Bundan 2.5-3 yıl sonra da PC için alıp PC'de oynamaya başladım. Steam üzerinden kontrol ettiğimde internetim olmadan offline oynadıgım zamanlar hariç 404 saatim gözüküyor. PC ve PS3'te oynadığım süreyi de eklersek kabaca 800-900 saat ediyor. 134 saat bu oyun için hiçbir sey. Lütfen sadece konuşmuş olmak için konuşmayalım. Bahsettiğiniz şeyin çok düşük bir ihtimal olduğunu ikimiz de biliyoruz.

Demek ki sen çok önceden almamışsın. Oyunu ilk çıktığında PS3 için alıp 2 kere bitirmiştim. Bundan 2.5-3 yıl sonra da PC için alıp PC'de oynamaya başladım. Steam üzerinden kontrol ettiğimde internetim olmadan offline oynadıgım zamanlar hariç 404 saatim gözüküyor. PC ve PS3'te oynadığım süreyi de eklersek kabaca 800-900 saat ediyor. 134 saat bu oyun için hiçbir sey. Lütfen sadece konuşmuş olmak için konuşmayalım. Bahsettiğiniz şeyin çok düşük bir ihtimal olduğunu ikimiz de biliyoruz.

134 saat bu oyun için hiçbir şey derken bu tamamen size göre olan bir şey ben 80 saatin ardında bir sıkılma geldi ve 1-2 ay aradan sonra tekrar başladım herkes sizin gibi saatlerini gömecek diye bir şey yok ve ayrıca bu ihtimal çok düşük demişsiniz Online oynayan %70-80'i oluşturuyordu %20-30'lik bir kesim çok düşük bir ihtimale gireceğini düşünmüyorum :)

Geri
Yukarı