Steam'den kart düşmüyor

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar geçen gün "kısıtlı hesapta kart düşer mi?" diye konu açmıştım. Bugün para yükledim ve kısıtlamayı kaldırdım. Şu an hesap 3 Level oldu. Oyunlarda kart düşürmeye başladım ama bu "The Descendant" adındaki oyunda kart düşmüyor. Oyunu 5.5 saattir açık bıraktım ama hala düşmüyor. Eski hesabım 16 Level'di ve bu oyunun kartlarını 4 saatte hepsini düşürmüştüm. Diğer oyunlar 3 saati geçince en az 1 tane kart düşürüyordu ama 5.5 saat geçmesine rağmen 1 tane bile kart düşmüyorsa acaba Steam bugda mı kaldı? Aşağıdaki fotoğraflarda gördüğünüz gibi 5.5 saat geçmiş ama 1 kart bile düşmedi. Bunu nasıl düzeltebilirim? Steam bugda mı kaldı? Oyunun oynama süresini sıfırlayabilir miyim?

bandicam 2021-01-25 20-14-20-658.jpg

bandicam 2021-01-25 20-19-54-877.jpg

Idle Master kullanarak daha hızlı düşürebilrsin.
İdle Master'da hızlı düşmesinin tek sebebi birden çok oyunu çalıştırması. Bu durumda hiçbir işe yaramaz.
Arkadaşlar geçen gün "kısıtlı hesapta kart düşer mi?" diye konu açmıştım. Bugün para yükledim ve kısıtlamayı kaldırdım. Şu an hesap 3 Level oldu. Oyunlarda kart düşürmeye başladım ama bu "The Descendant" adındaki oyunda kart düşmüyor. Oyunu 5.5 saattir açık bıraktım ama hala düşmüyor. Eski hesabım 16 Level'di ve bu oyunun kartlarını 4 saatte hepsini düşürmüştüm. Diğer oyunlar 3 saati geçince en az 1 tane kart düşürüyordu ama 5.5 saat geçmesine rağmen 1 tane bile kart düşmüyorsa acaba Steam bugda mı kaldı? Aşağıdaki fotoğraflarda gördüğünüz gibi 5.5 saat geçmiş ama 1 kart bile düşmedi. Bunu nasıl düzeltebilirim? Steam bugda mı kaldı? Oyunun oynama süresini sıfırlayabilir miyim?

Eki Görüntüle 852612

Eki Görüntüle 852616
Oyunların kartlarını düşürdükten sonra geri iade etme gibi bir alışkanlığınız var mı ?

Cidden nasıl yardımcı olacağımı bilemedim. Kısıtlamayı kaldırdığınıza emin misiniz, 5 saatte oyunun tüm kartları düşmüş olmalıydı.
Hocam hesabım 4 level oldu. İstiyorsanız bakın kısıtlama kalkmış. Şuan pazar banım var. Envanterime de bakabilirsiniz. Konuda bahsettiğim oyunun kartları yok. Steam Community :: ☾✩ İbrahim Urhan (NEW) Bi türlü düşmüyor. Artık oyunu silme derecesine geldim. Muhtemelen bug olduğunu düşünüyorum.

Hocam hesabım 4 level oldu. İstiyorsanız bakın kısıtlama kalkmış. Şuan pazar banım var. Envanterime de bakabilirsiniz. Konuda bahsettiğim oyunun kartları yok. Steam Community :: ☾✩ İbrahim Urhan (NEW) Bi türlü düşmüyor. Artık oyunu silme derecesine geldim. Muhtemelen bug olduğunu düşünüyorum.
Grimm'in kartlarını düşürebildiniz mi, olmadı bu durum hakkında desteğe yazın.

Grimm'in kartlarını düşürebildiniz mi, olmadı bu durum hakkında desteğe yazın.

Hocam ben kart düşürmek için olan ucuz oyunları para verip almıyorum. O gördüğünüz kart düşürmelik 2-3 TL olan oyunların hepsini giveaway su adındaki siteden görev yaparak alıyorum. Size de öneririm. Ben grimm oyununun kartlarını düşürdüm ve bedavaya giveaway su sitesinden almıştım. Envanterime bakarsanız görürsünüz zaten. 3 kart düşürdüm ve bitirdim. Pazar banım 2 şubatta açılacak o zaman satacağım.

Hocam ben kart düşürmek için olan ucuz oyunları para verip almıyorum. O gördüğünüz kart düşürmelik 2-3 TL olan oyunların hepsini giveaway su adındaki siteden görev yaparak alıyorum. Size de öneririm. Ben grimm oyununun kartlarını düşürdüm ve bedavaya giveaway su sitesinden almıştım. Envanterime bakarsanız görürsünüz zaten. 3 kart düşürdüm ve bitirdim. Pazar banım 2 şubatta açılacak o zaman satacağım.
Mümkünse Giveaway.su'nun verdiği oyunları almayın, donunuzun rengine kadar istiyorlar.

Size şöyle listemi paylaşayım:
Abduction Bit
The Albatross
Tiltagon
Seek Girl Ⅲ
Control Craft 3
Mind Spheres
Seek Girl IV
Power of Love
Sky Battles
WAVESHAPER
NEOMORPH
The Adventures of Fatman
Legend of Himari
NecroWorm
Space Codex
OutDrive
Gabe Newell Simulator
TRAPPED
Seen
Hade
RUSSIA BATTLEGROUNDS
Pretty Angel
Pretty Neko
Furry Love
Puzzle Poker
NEKOPARA Vol. 0
The Next Door
Dragonia
NALOGI

Aralarında hangileri kâr ettiriyor; ettirmiyor aralarından seçip alın.

Mümkünse Giveaway. Su'nun verdiği oyunları almayın, donunuzun rengine kadar istiyorlar.

Abduction Bit
The Albatross
Tiltagon
Seek Girl Ⅲ
Control Craft 3
Mind Spheres
Seek Girl IV
Power of Love
Sky Battles
WAVESHAPER
NEOMORPH
The Adventures of Fatman
Legend of Himari
NecroWorm
Space Codex
OutDrive
Gabe Newell Simulator
TRAPPED
Seen
Hade
RUSSIA BATTLEGROUNDS
Pretty Angel
Pretty Neko
Furry Love
Puzzle Poker
NEKOPARA Vol. 0
The Next Door
Dragonia
NALOGI

Hocam ben Zup oyunları ile eski hesabımda kaar etmiştim. Şu an indirim olmadığı için sizin dediklerinizi alamayacağım ama indirim zamanı geldiğinde sizin dediklerinize bakacağım. Teşekkürler.
Mümkünse Giveaway. Su'nun verdiği oyunları almayın, donunuzun rengine kadar istiyorlar.

Abduction Bit
The Albatross
Tiltagon
Seek Girl Ⅲ
Control Craft 3
Mind Spheres
Seek Girl IV
Power of Love
Sky Battles
WAVESHAPER
NEOMORPH
The Adventures of Fatman
Legend of Himari
NecroWorm
Space Codex
OutDrive
Gabe Newell Simulator
TRAPPED
Seen
Hade
RUSSIA BATTLEGROUNDS
Pretty Angel
Pretty Neko
Furry Love
Puzzle Poker
NEKOPARA Vol. 0
The Next Door
Dragonia
NALOGI

Hocam mümkünse Giveaway'ın verdiğini almayın demişsiniz ama sonuçta bedava veriyor ve görevlerde Instagram, YouTube ve Facebook'tan takip etmeyi istediğinde ediyorum oyunun kodunu aldıktan sonra geri çıkıyorum :D ve verdiği bazı görevlerde istek listemde oyun doluyor ama 2 hafta sonra istek listemdeki hepsini kaldırıyorum. Sonuçta beleş verdiğinden dolayı çok da sorun etmiyorum hatta bazen teşekkür ediyorum dua ediyorum verenlere :D

Yeni konular

Geri
Yukarı