Steam'den kart düşürmek için hentai oyunları alınır mı?

DefkhanFlowKing

Femtopat
Arkadaşlar kart düşürmek için Steam'da hentai diye bir oyun serisi varmışta. Oyun +18 olduğunu fark ettim ve yorumlarında kartların fiyatı oyunun fiyatından fazla gibi yorumlar var. Ben daha önceden zup oyunlarını almıştım ve kartlarını düşürüp satmıştım. Size sorum bu hentai oyunlarını indirimde alıp (indirmeden sadece satın alıp) kart düşürünce oyunun fiyatından fazla mı kart düşer? Yoksa oyunun fiyatından fazla kart düşürmek şans mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kart düşürmek için Steam'da hentai diye bir oyun serisi varmışta. Oyun +18 olduğunu fark ettim ve yorumlarında kartların fiyatı oyunun fiyatından fazla gibi yorumlar var. Ben daha önceden zup oyunlarını almıştım ve kartlarını düşürüp satmıştım. Size sorum bu hentai oyunlarını indirimde alıp (indirmeden sadece satın alıp) kart düşürünce oyunun fiyatından fazla mı kart düşer? Yoksa oyunun fiyatından fazla kart düşürmek şans mi?
Oyunun adı nedir? Bir kontrol edelim..

Hentai Puzzle 'dan bahsediyorsun sanırım. Oyunun kartları mevcut fakat genelde başarım verdiğinden dolayı alınıyor. Değmez, steamde para artırmanın daha efektif yolları var.

Hocam daha iyi bir yolunu söyler misiniz? 3-4 lira katlasam yeter benim için.

Eşya alım-satımı açık artırma usulü oluyor steamde. Belirli oyunların alım-satım aralığı çok yüksek. Teklifini verirsin, ucuzdan alırsın. Normal fiyatının altına satsan bile ki hemen satılır, kara geçersin.

Alacağın oyun ne kadarlık bir oyun?

Don't Starve Together gibi eşya düşüren oyunlardan al onlar daha karlı oluyor her gün eşya veriyor en az 4 kuruş oluyor. Bir kaç kez 30 kuruşluk ve bir kez de 1 TL bir eşya düştü bana. Hentai oyunları hakkında; 1.5-2 ay önce hentai oyunlarında indirim vardı. O zaman hesapta sadece 2.21 TL vardı bende 2TL büyük bir para değil diye 2 tane (1.05 TL'den) hentai oyunu aldım ve Arch'i Steam farm ile kartları düşürdüm.(Almadan önce oyunlarda kaç kartın olduğunu, en düşük kartının fiyatını ve Steam'in aldığı komisyonu hesaba katarak kara geçiren oyunlardan aldım.) sonra birinden 3 kart düştü en düşük 0.40'a satılan kartı 0.49'a koydum 2 3 gün sonra satıldı aldığım parayla tekrar hentai oyunu aldım... Sonunda o 2 oyundan ortalama 60 kuruş kar ettim. Ve aynı şekilde yine karlı oyunlar bulup sattım 2 ayın sonunda 6 hentai oyunundan 2.5 TL civarı bir kar sağladım 2 ay oldu hala satamadığım bir sürü kart da var. (satamamamın sebebi 50 kuruşluk kartı 60 kuruşa koymam ama uzun vadede hep satıyor ve karı arttırıyor.) kısacası: Hentai oyunlarından maximum karı alman için uzun vadede satmalısın kısa vadede de kar ettiriyor ama çok az. Uzun vadede satmazsan o kadar az kar için uraşmaya değmiyor, zamanına yazık.

Yeni konular

Geri
Yukarı