Steam'den maaş kartı ile oyun alınır mı?

• Konuyu başlatan M3M3
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 7B
M

M3M3

Ziyaretçi
Yapı Kredi'den 1 hafta içinde maaş kartı alıcağım. O kartla Steam'den oyun satın alabilir miyim? Daha sonra kredi kartı da alacağım ama o biraz uzun sürer beklemek istemiyorum.

Yapı Kredi MasterCard veya Visa ile anlaşmalı ise(ki anlaşmalı diye biliyorum.) alınabilir. Olmazsa PayPal'a kartı tanıtarak da yapabilirsiniz.

Peki Paypal'a kartı nasıl tanıtabilirim? Daha önce hiç alışveriş yapmadım bilmiyorum. Birde oyunları yükledikten sonra oyunun açılması için internet bağlantısı şart mı?

Oyunu yükleyeceğiniz için internet bağlantısı şart, oyuna girdikten sonra çevrimdışı olarak oyuna da girebilirsiniz. PayPalda üyelik açıp kredi kartı bilgilerini verirseniz PayPaldan steam ile oyun alabilirsiniz.

Oyunu yükleyeceğiniz için internet bağlantısı şart, oyuna girdikten sonra çevrimdışı olarak oyuna da girebilirsiniz. PayPalda üyelik açıp kredi kartı bilgilerini verirseniz PayPaldan steam ile oyun alabilirsiniz.
Tamam teşekkürler. Oyunu Steam'dan PC'ye indirdikten sonra internetim kapalı iken oyuna girmek istersem açılır mı yani? U Play hesabımda Wath Dogs vardı internet açık olmadan oyuna giriş yapmıyordu ama girdikten sonra interneti kapatsam bile çıkana kadar sorunsuz oynayabiliyordum.

Bunda baştan interneti açmanıza bile gerek yok. Steama girdikten sonra internet olmayınca Steam'a bağlanamayacağı için size bir seçenek sunacak. Kapat ve Çevrimdışı olarak gir. Çevrimdışı olarak gir'e bastıktan sonra oyununuzu açıp oynayabilirsiniz.

Bunda baştan interneti açmanıza bile gerek yok. Steama girdikten sonra internet olmayınca Steam'a bağlanamayacağı için size bir seçenek sunacak. Kapat ve Çevrimdışı olarak gir. Çevrimdışı olarak gir'e bastıktan sonra oyununuzu açıp oynayabilirsiniz.
Tamam bu iyi oldu öğrendiğim. Artık kartı alınca bakıcam orijinal oyunlara. Korsana hayır. :D

Çok iyi bir sisteminiz var zaten, korsan oyunlarla boşuna bilgisayarı yormamış olursunuz. Bilgisayarın da hakkını verirsiniz. :) Şimdiden hayırlı olsun...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı