Steam'den oyun açtığımda internet gidip geliyor

İşletim sistemi
Windows 10

OlcayDmryrk

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Windows 10 1909 kullanıyorum. Normalde internetimde bir sıkıntı yok ama Steam'den herhangi bir oyun açtığımda internetim gidip geliyor. Örneğin bir taraftan CMD'den google.com'a ping atıyorum normal seyrediyor, oyunu açıyorum 2000 ms'lere çıkıp düşüyor. Sürekli böyle tekrarlanıyor. Steam'i tekrar kurdum işe yaramadı. Yardımınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 1909 kullanıyorum. Normalde internetimde bir sıkıntı yok ama Steam'den herhangi bir oyun açtığımda internetim gidip geliyor. Örneğin bir taraftan CMD'den google.com'a ping atıyorum normal seyrediyor, oyunu açıyorum 2000 Ms'lere çıkıp düşüyor. Sürekli böyle tekrarlanıyor. Steam'i tekrar kurdum işe yaramadı. Yardımınızı bekliyorum.

Kardeş çünkü Avrupa serverına bağlanıyoruz biz Avrupa'nın kıyılarındayız bu serverlar ortasında en az 30 ms veya 20 ms ping illa olacak sizin fiber olmazsa normal eğer fiberse internet sağlayıcınızı aramanızı tavsiye ediyorum eğer onlar problem yok derseler bana bildirin ben size gerekli yönlendirmeyi yaparım. İyi günler.

Kardeş çünkü Avrupa serverına bağlanıyoruz biz Avrupa'nın kıyılarındayız bu serverlar ortasında en az 30 ms veya 20 ms ping illa olacak sizin fiber olmazsa normal eğer fiberse internet sağlayıcınızı aramanızı tavsiye ediyorum eğer onlar problem yok derseler bana bildirin ben size gerekli yönlendirmeyi yaparım. İyi günler.
Oyun içi server pinglerinden bahsetmiyorum. Steam'den herhangi bir oyun açtığımda internetim dalgalanıyor, oyunu kapattığımda düzeliyor.

Geri
Yukarı