Steam'den Oyun İndirilmiyor

ANGUSS

Hectopat
Makaleler
1
Hocam GTA'yı dün 40GB kadar indirdim. Bugün devam ete bastığımda 15GB gözüküyor ve inmiyor.

gtahaya.png

Hocam 40 GB indikten sonra Steam'i ya da sistemi beklenmedik bir şekilde kapattınız mı?

Hocam indirmeyi duraklattım öyle PC'yi kapatıp yattım.

İndirilen dosyaları doğruluyor olabilir, indirme bölümüne girip kullanımları kontrol edebilir misiniz?
Deniyorum hocam şimdi.

Hocam indirmeyi duraklattım öyle PC'yi kapatıp yattım.

Deniyorum hocam şimdi.

Hocam denedim olmadı. 40GB indirdim ama E diskinde GTA 5 dosya boyutu 0KB olarak gözüküyor.
Bir de normalde 140GB yer vardı indirmeyi başlatmadan önce başlattığım an 38.2 gözükmeye başladı boş alan. Normalde indirme bitince böyle oluyordu. Dosya boyutu 0 Bayt olmasına rağmen yer kaplıyor gözüküyor. 38.2 boş yer indirme devam ederken azalmıyor.

Dosya Ekleri

• yok1.png
    yok1.png
    3,2 KB · Görüntüleme: 18
Selam dostum diskinde yer olup olmadığını kontrol et eğer ayrıca bu internetinden de kaynaklanıyor olabilir ayrıca durdurup kapatman sıkıntı olabilir. Benim önerim oyunun indirmesini iptal edip kaldırdıktan sonra appdatadan da oyunun dosyalarını silip oyunu yeniden indir ve asla durdurma arka planda takılma ayrıca asla PC'yi kapattırma ayrıca eğer kendi kendini uyku moduna alırsa fan kapandığından çok sıkıntı çekersin risk almak istemiyorsan beklemeye devam et veya araştır internette çözümler var senin adına üzgünüm.

Geri
Yukarı