Steam'den oyun indirirken steam yanıt vermiyor

Emre1234

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben steamden herhangi bir oyun yüklemek istediğimde indirme başlıyor ama hemen sonrasında steam yanıt vermeyi durdurdu yazısı çıkıyor. Başka bir hata yok bende mecbur kapatıyorum bunun bir çözümü var mı ? Yardım edin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ben steamden herhangi bir oyun yüklemek istediğimde indirme başlıyor ama hemen sonrasında steam yanıt vermeyi durdurdu yazısı çıkıyor. Başka bir hata yok bende mecbur kapatıyorum bunun bir çözümü var mı ? Yardım edin lütfen.
Bendede ayni sey oluyor cevap plssss

Arkadaşlar son güncelleme kasayı iyice temizledim tozunu falan aldım fanlarını, SSD'nin kenarını köşesini iyice sildim ve düzeldi ama dikkatli olun statik yük bindirebilirsiniz kasaya temizleme işlemi bittikten sonra hiçbir kablo vs. takmadan kasayı açma tuşuna basılı tutun biraz. (bende de aynı sorun vardı bu şekilde çözdüm.)

Geri
Yukarı