Steam'den oyun silerken Cloud Save kalıcı silinir mi?

Hangi oyunun Save dosyasını silmek istiyorsun.

Benim istediğim oyunun Cloud Save dosyalarını silmek temizlemek Steam destekle iletişime geçtim dediklerini yaptım Cloud çakışma penceresi açılınca Cloud'a basın dediler bende yanlışlıkla makineye bastım yani PC'ye neyse sonra tekrar mesaj attım üzgünüz dediler tekrar yardımcı olamayız dediler ve bende sinir oldum oyunu kalıcı olarak sileceğim dedim hesabımdan ki silmekte istemiyorum oyunun adı Metro Exodus çok kötü bir durum uzun lafın kısası o Steam Cloud çakışma penceresinu bir şekilde açarsam kurtulucam Cloud'a basacağım ve Cloud'daki bütün Save'leri silecek Steam otomatik olarak daha önce başka bir oyunda bu işlemi yaptım oldu ama nasıl yaptığımı gerçekten hatırlamıyorum yardım ederseniz çok sevinirim 200 TL çöpe giderse üzülürüm.

Metro Exodus bir önceki Save'yi yedekliyor olması lazım. Belgelere gir 4A Games'in içinde olması lazım Save dosyaları silebilir, bir önceki Save varsa sadece onu bırakabilirsin. Eğer belgelerde bulamazsan Windows arama yerine "kayıtlı oyunlar" yaz.

Metro Exodus bir önceki Save'yi yedekliyor olması lazım. Belgelere gir 4A Games'in içinde olması lazım Save dosyaları silebilir, bir önceki Save varsa sadece onu bırakabilirsin.

Bir önceki Save nasıl oluyor anlamadım bu arada kullacılar oyun kayıtlarında oyunun bir dosyası var onu da sildim olmadı userdata da Auto 1 3 3 4 5 6 diye saver var onları da sildim olmadı

Geri
Yukarı