Steam'den oyun tavsiyesi

MertCoo

Hectopat
Arkadaşlar yılbaşı ve sonbahar yaklaştı ve Steam'de indirimler başlayacak. Oyun alacağım fakat ne alacağımı bulamadım. Çok oyunculu bir aksiyon veya hayatta kalma oyunu olabilir. Silahlı falan oyunlar özellikle iyi olur ama eğer sizin bildiğiniz çok güzel başka Online oyunlar varsa yazar mısınız? Teşekkürler.

Arkadaşlar yılbaşı ve sonbahar yaklaştı ve Steam'de indirimler başlayacak. Oyun alacağım fakat ne alacağımı bulamadım. Çok oyunculu bir aksiyon veya hayatta kalma oyunu olabilir. Silahlı falan oyunlar özellikle iyi olur ama eğer sizin bildiğiniz çok güzel başka Online oyunlar varsa yazar mısınız? Teşekkürler.

Eğer bir ekibin varsa (3-5 kişi) bence Rust al. Fakat şöyle bir şey de var o oyunda. Oyuna başlarsan bir daha kolay kolay bırakamazsın çünkü her an RAID yeme olasılığın var. Ayrıca oyunun kitlesi biraz sinir bozucu kitle ve oyunda uğraştığın evi yıkınca oyunu silebilecek kadar sinir olabilirsin. Ben buna katlanamam dersen Garry's Mod alabilirsin gayet güzel oyun ekiple beraber.

7 Days to Die benim oynamak istediğim bir oyun hem hayatta kalma hem silahlı seversin belki. Arkadaş ortamın varsa R6 önerebilirim. Yoksa da dert değil ama ben arkadaşlarımla oynarken daha fazla keyif almıştım.

Geri
Yukarı