Steam'den ucuz rozet basmalık oyunlar

Topluluk görevlerini yaptım.
Şöyle yapıyorsunuz o zaman; bu siteye girip giriş yapıyorsunuz. Oradan ulaşmak istediğiniz leveli 10 olarak seçiyorsunuz. Size aşağıda fiyatlandırma sunacak. Orada "Cevher" kısmını görün.

Steam pazar fiyatlandırmasında 1000 cevher = 3,8₺ gibi bir fiyatı var. Böylelikle 5₺'den ucuza almış olacaksınız ama 1 hafta beklemeniz gerekecek tabi. Çünkü pazardan aldığınız ürünü 1 hafta boyunca satamıyor veya takas edemiyorsunuz.

Not: Siteyi daha önce kullandım, güvenebilirsiniz. Ben baktığımda 8 levelden 10. levele ulaşmak için 800 cevher isteniyordu.

5 TL kadar bütçe ayırıp 2 seviye daha seviye atlamak istiyorum. Şu an 8 seviyeyim, 10 seviye olsam yeter. Direkt tek oyun yetiyorsa daha iyi olur ama güzel bir duvar kağıdı olsa da olur ya da kar ettirecek oyun olursa da daha iyi olabilir. @AzPişmişKöfte sen anlarsın.

Steam Hesabım:
Silindi. Gerekli olmayan durumlarda özel iletişim adresi paylaşımı yasaktır.

Hocam maalesef 5 lira ile olacak bir iş değil bu.
En ucuz ancak @ketofilen hocamın son mesajında attığı taktik ile olur.
Bütçeyi biraz daha yükseltirseniz rehberimdeki bir tane oyunun kart seti 9.45 liraya düşmüş onu yapabilirsiniz. Hem pahalı bir arka plan düşme olasılığı yüksek.

Hocam maalesef 5 lira ile olacak bir iş değil bu.
En ucuz ancak @ketofilen hocamın son mesajında attığı taktik ile olur.
Bütçeyi biraz daha yükseltirseniz rehberimdeki bir tane oyunun kart seti 9.45 liraya düşmüş onu yapabilirsiniz. Hem pahalı bir arka plan düşme olasılığı yüksek.
1000 Taşı aldım artık. :)

3,85 falana aldım. Sanırım site takas usülü çalışıyor. 1 hafta sonra cevabımı yazarım.
Aynen öyle. Takas yöntemi ile çalışıyor ama kâr edebileceğiniz bir yöntem değil. Sadece uygun fiyattan level alabileceğiniz bir yöntem. Çünkü markette olmayan oyunların kartlarını size veriyor. Yani pazarda satamazsınız.

Örnek bir takas şemamız;

1.png

Botun hesabı. Steam Community :: Sevinc Level Bot

Geri
Yukarı