Steam'den Watch Dogs'u kaldırınca UPlay'de gözükmeye devam eder mi?

revajr

Centipat
Arkadaşlar ben Steam'den Watch Dogs aldım. Bu benim şu an uPlay kütüphanemden de gözüküyor. Bitirdikten sonra Steam kütüphanemden kaldır dersem oyun benim uPlay kütüphanemde gözükür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu kütüphanenizden kaldırırsanız büyük ihtimalle Uplay ile açarken oyunu Steam açılıp oyunu satın alın ibaresi çıkacaktır. Rainbow Six Siege'i Steamden aldım, ne zaman Uplay ile açsam Steam yanında otomatik açılıyor.
Bende bu olmasın diye ubisoft oyunlarını uplay den rockstarın oyunlarını rockstar şaıncher den ea oyunlarını originden almak istiyorum
Oyunu tamamen kütüphaneden silmek için Steam desteğe bakabilirsiniz, daha sonra isterseniz yine destekten geri getirebilirsiniz.
Bir kere öyle yaptım ama geri alabildim şimdi komple silmek istiyorum oyunu fulleyip
O zaman gizle seçeneğini kullanın, neden hesaptan siliyorsunuz oyunu? Para verdiğiniz şeyi silmek nedir?
Zaten wd1 ucuz bir oyun ben uplay hesabımda kütüphanemde dursun istiyorum önceden pek takmıyordum ama şimdi ubisoft oyunları uokayde ea oyunları originde olsun istiyorum zaten steamden açsan bile uplayi açtırıyor

Geri
Yukarı