Steam'e dolar geldi

Bir de oyunun/filmin yanlış çıktığı olurdu, onunla uğraşır dururduk. Zamanında Half-Life diye Manhunt çekmişti CD'ci, babamla kavga etmişlerdi xd.

Bir de inanmayıp Full yüklüyolardı oyunu bizim burada. Bozuk olduğuna ikna olup değiştirmeye izin veriyolardı anca.

Tek sebebi er...

Bazı fiyatları düzenleyen şirketler var ama ya çoğu daha düzenlemedi ya da Türkiye'de (mena'da) FIFA ve CoD dışındaki oyunlarını 60-70 dolara satabileceği sanrısını yaşıyor. Çoğu 60 dolar oyun da kendisini 45 dolar yapıyor ki o da çok ucuz sayılmaz maalesef.

New World oynarım belki diye DLC'sini alacaktım almadım. 500 TL'di, 30 dolar yapmışlar.

Satın alma siparişlerim hala TL olarak gözüküyor. İşin ilginç tarafı fazladan dolar olarak satın alma siparişleri oluşturdum. Acaba TL olan satın alma siparişlerim pasif mi olmuştur?

Yoo gayet de dolar olarak gözüküyor.

Epic games umarım dayanabilir. 2 gün önce 10 tlye aldığım lost ember oyunu bugün indirim dahil 172 tl. Vah vah vah. Epic games e giydirenleri şöyle alalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…