Çözüldü Steam'e oyun nasıl yüklenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Thearlk146

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba ileride boş vakitlerimde oyun yapmak vs istiyorum bunu Steam de yayımlamak istersem nasıl yayınlarım Steam yayımlamak için vs. para istiyor mu ve satışlardan para kesiyor mu bunu merak ettim yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Merhaba ileride boş vakitlerimde oyun yapmak vs istiyorum bunu Steam de yayımlamak istersem nasıl yayınlarım Steam yayımlamak için vs. para istiyor mu ve satışlardan para kesiyor mu bunu merak ettim yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Kurulumunuzu tamamlamak için Steam'de dağıtımını yapmak istediğiniz her bir ürün için $100.00 ücret ödemeniz gerekmektedir (Steam Direct ücreti). Bu ücreti bölgenizde Steam tarafından desteklenen herhangi bir ödeme yöntemiyle yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı