SteamGifts.com benzeri siteler var mı?

Umarım rehberinizde sitelerin işleyişini açıklayıcı bir şekilde anlatırsınız.

Sorunuz ile ilgili de, Steam üzerinde sıklıkla key dağıtan bir çok grup var. Link vermem yasak mı bilmediğim için veremiyorum lakin kısa bir araştırma bile zaten bulabileceğinize eminim.

Artı -1 Eksi

Sorunuz ile ilgili de, Steam üzerinde sıklıkla Key dağıtan birçok grup var. Link vermem yasak mı bilmediğim için veremiyorum lakin kısa bir araştırma bile zaten bulabileceğinize eminim.

Hocam o tür gruplarda kapan alır şeklinde yapıyorlar yani almak biraz zor. Üstelik bu sitelerde direk sana kodu veriyor özel olarak senden başka biri kullanamaz veya göremez bu kodları.

Öyle yapacağıma emin olabilirsiniz.
Sorunuz ile ilgili de, Steam üzerinde sıklıkla key dağıtan bir çok grup var. Link vermem yasak mı bilmediğim için veremiyorum lakin kısa bir araştırma bile zaten bulabileceğinize eminim.
Üstteki satırınız tek durmasın diye yazdığınıza eminim bu satırı :D. Link vermek yasak değil, her site kısa bir araştırma ile bulunsa konu açmazdım. Rehberimde yer vereceğim çoğu site/yöntem index sayısı düşük olan siteler.

Öyle yapacağıma emin olabilirsiniz.

Üstteki satırınız tek durmasın diye yazdığınıza eminim bu satırı :D. Link vermek yasak değil, her site kısa bir araştırma ile bulunsa konu açmazdım. Rehberimde yer vereceğim çoğu site/yöntem index sayısı düşük olan siteler.
Aslında tam tersi şekilde yazacaktım lakin öncesinde, ortalama 2-3 senedir steam kullanamadığım için, bu grupların hala var olup olmadığından emin olmak istedim, dolayısıyla bahsettiğim grupların hala varlığını kontrol etmek istedim. Bu sırada da denk geldiğim yöntemlerin kullanış açısından biraz belirsiz olduğunu fark edince, bu belirsizliği gidermeniz açısından belirtme gereği duydum. Bahsettiğim, kısa araştırma ile bulabileceğinizi söylediğim yöntem internet siteleri değil, steam gruplarıdır. Steam Community :: Group :: GrabTheGames gibi gruplardan bahsettim. Zaten üye olduğum için, hesabımdan aktif olup olmadıklarını kontrol etmem gerekti. Basit araştırmadan kastım ise, bu grupların arama çubuğuna basitçe "steam groups for free keys" yazarak bile ulaşılabildiği idi.

Geri
Yukarı