Steam'i her açışta çevrimdışı modda çalıştırmak

ensareis

Hectopat
Makaleler
17
Merhabalar öncelikle. Konu basit: Steam'i her açtığımda çevrimdışı modda çalışsın istiyorum. Nasıl yapabilirim? Şimdiden teşekkür ederim hepinize.

Çevrimdışı değil de görünmez yaparak yine çevrimdışı gibi gözükebilirsiniz. O kapatıp açtığınızda değişmiyor hem.

Steam açılınca arkadaşlar ve sohbete tıklayıp açılan yerde kendinizi görünmez yapın ve Steam'i kapatıp tekrar açınca görünmez olması lazım.

Bir defa çevrımdışına alınca sürekli çevrimdışı başlar zaten. Eğer sonradan çevrimiçi oluyorsanız internet bağlantısını kesip öyle giriş yapın.

Çevrimdışı değil de görünmez yaparak yine çevrimdışı gibi gözükebilirsiniz. O kapatıp açtığınızda değişmiyor hem.
Steam açılınca arkadaşlar ve sohbete tıklayıp açılan yerde kendinizi görünmez yapın ve Steam'i kapatıp tekrar açınca görünmez olması lazım.
Görünmez mod değil, çevrimdışı mod istiyorum.
Zaten Çevrimdışı Mod'a alırsanız her açtığınızda size çevrimiçi mi yoksa çevrimdışı mı devam edeceğinizi soruyor.
Öyle işime yaramıyor. Böyle olması yerine
1617118671770.png

Böyle olsun istiyorum. Bir internet engelleyici falan yok mudur?
1617118811054.png

Nedenini illaki söyleteceksiniz. Tamam, öğrenmek için sürprizbozanı açabilirsiniz.
Oyun alacak parayı zor buluyorum. Bazı oyunları iade edip çevrimdışı oynamak istiyorum. Üstteki gibi çevrimdışı oynayınca oyunu iade etmiyor.

Görünmez mod değil, çevrimdışı mod istiyorum.

Öyle işime yaramıyor. Böyle olması yerine
Eki Görüntüle 949116
Böyle olsun istiyorum. Bir internet engelleyici falan yok mudur?
Eki Görüntüle 949124
Nedenini illaki söyleteceksiniz. Tamam, öğrenmek için sürprizbozanı açabilirsiniz.
Oyun alacak parayı zor buluyorum. Bazı oyunları iade edip çevrimdışı oynamak istiyorum. Üstteki gibi çevrimdışı oynayınca oyunu iade etmiyor.
Hocam ben yapıyorum bazen bunu. O zaman isterseniz direkt çevrimiçi başlatın ardından çevrimdışına alın. Denendi, onaylandı. Saat saymıyor öyle yapınca. O çevrimiçi çevrimdışı ekranından da seçince oluyor aslında ama. Hiç olmazsa internetin fişini çekin. Kullanacağınız zaman takarsınız.

Hocam ben yapıyorum bazen bunu. O zaman isterseniz direkt çevrimiçi başlatın ardından çevrimdışına alın. Denendi, onaylandı. Saat saymıyor öyle yapınca. O çevrimiçi çevrimdışı ekranından da seçince oluyor aslında ama. Hiç olmazsa internetin fişini çekin. Kullanacağınız zaman takarsınız.
Ben de fişi çekmeden çevrimdışı moda geçmek istiyorum. Galiba şöyle yapacağım: İlk önce oyunu iade edip çevrimdışı olarak oynayacağım. Böylece saat sorunu da kalmaz. Ama ya oyunu internetim açıkken saati algıladığı gibi oyuna sahip olmadığımı algılarsa diye de düşünmüyor değilim. Bana internet kesici gibi bir şey lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı