Steel Series Arctis 1 Xbox Edition kulaklığın PC ve Xbox'taki performansı nasıl?

fatalerror00

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar SteelSeries Arctis 1 Xbox Edition almayı düşünüyorum. Kablosuz olduğu için bu kulaklığı tercih ettim zaten bildiğiniz gibi Xbox her kulaklıkla kablosuz çalışmadığından dolayı seçeneğimiz çok fazla yok. Şimdi sormak istediğim birkaç soru var özellikle kullanan arkadaşlarımdan cevaplamasını bekliyorum.
• Öncelikle Xbox tarafında kullanırken Dolby Atmos özelliğini aktif edebiliyor muyum?
• PC'de ise beklenilen performansı veriyor mu? Veya Xbox Edition olduğundan kablosuz bağlantıda PC de bir sorun çıkartıyor mu?
• Son olarak ise çok nadir bir kesimden kulaklık hakkında eleştiri olarak kulaklık boştayken cızırtı sesi geliyormuş bu durumu sizler de yaşadınız mı?
Bu arada ben kulaklık hakkında sorularımı belirttim fakat sizin önerebileceğiniz o fiyatı aşmayacak şekilde kulaklık öneriniz olursa açığım.
Corsair HS75 Xb'a baktım fakat o da PC'ye ekstra bir adaptörle girmesi gerekiyormuş o yüzden onu rafa kaldırdım. Şimdiden gelecek cevaplar için teşekkür ederim. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı