SteelSeries Apex 150 Alınır mı?

CxS

Hectopat
Daha fazla  
SteelSeries Apex 150 alınır mı?
Alınır derseniz nereden güvenilir alabilirim?
Klavye sizce güzel mi?

Klavyeyi oyun için istiyorum, genellikle FPS türü oynuyorum. CS:GO, PUBG, Rainbow Six Siege gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mekanik olmayan bir klavye için fazlasıyla pahalı. Bunun haricinde SS iyi markadır, sizi üzeceğini sanmıyorum.

Mekanik olmayan bir klavye için fazlasıyla pahalı. Bunun haricinde SS iyi markadır, sizi üzeceğini sanmıyorum.
Normalde Dark passage mağzasında 300 tl bir fiyatı far fakat güvenli değil yazıyor o yüzden pek alasım gelmedi. Güzel bir klavye fakat daha ucuza bu klavye gibi güzel yok sanırsam. Başka bir klavye öneriniz varsa lütfen söyleyin.

Dark passage mağzasında
http://magaza.dp-gaming.org/ Bu linkteki mağazayı diyorsanız 1 sene önce mouse-mouse pad alışverişi yapmıştım. Sorunsuz bir şekilde gelmişti. Site güvenilir.

Klavye önerisi olarak bizzat yakın bir arkadaşımın 1 ay önce aldığı ve sorunsuz bir şekilde kullandığı Gamepower Warlock Kırmızı Switch Mekanik Klavye'yi öneririm. Mekanik bir klavye 50 milyon tuş basım ömrü biçilmiş. Fiyatı da çok uygun.

http://magaza.dp-gaming.org/ Bu linkteki mağazayı diyorsanız 1 sene önce mouse-mouse pad alışverişi yapmıştım. Sorunsuz bir şekilde gelmişti. Site güvenilir.

Klavye önerisi olarak bizzat yakın bir arkadaşımın 1 ay önce aldığı ve sorunsuz bir şekilde kullandığı Gamepower Warlock Kırmızı Switch Mekanik Klavye'yi öneririm. Mekanik bir klavye 50 milyon tuş basım ömrü biçilmiş. Fiyatı da çok uygun.
SteelSeries APEX 150 RGB Klavye Evet dediğim bu site. Ben bu siteden steelseries arctis 5 sipariş verdim sorunsuz geldi fakat ne bilim iletişimleri kötü takip numarasını bile hemen alamadım. Facebook üzerinden iletişim yapıyorlar, geç cevap veriyorlar. Açıkçası sanki sıkıntısız bir şekilde gelse bile param çöpe gidiyormuş gibi hissediyorum. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı