SteelSeries Apex 7 satılıp hangi klavye alınabilir?

Yer
Şaşmaz Otosanayi
Daha fazla  
Selam.
Başlıkta belirttiğim gibi Apex 7 kullanmaktayım. TKL klavyeye olan alışkanlığımdan dolayı FPS oyunlarında fareyi klavyeye çarptığım oluyor. Apex 7'yi satıp hangi klavyeye geçebilirim?
Razer Blackwidow V3 TKL nasıl?

Merhaba iyi forumlar hocam. Bu linkten belirttiğiniz klavyeyi inceleyebilirsiniz. Bir kullanıcısı olarak tek eksisinin -ki kullanıcıdan kullanıcıya değişebileceğini unutmayın- switchlerden kaynaklı sesi derim. Benim pat pat pat daktilo sesi çok hoşuma gidiyor. Aldığım günden beri severek pat pat lıyorum klavyeyi. Video yu izleyin. Ekstra sorunuz olursa burdayım hocam.

Merhaba iyi forumlar hocam. Bu linkten belirttiğiniz klavyeyi inceleyebilirsiniz. Bir kullanıcısı olarak tek eksisinin -ki kullanıcıdan kullanıcıya değişebileceğini unutmayın- switchlerden kaynaklı sesi derim. Benim pat pat pat daktilo sesi çok hoşuma gidiyor. Aldığım günden beri severek pat pat lıyorum klavyeyi. Video yu izleyin. Ekstra sorunuz olursa burdayım hocam.
Bir arkadaşın konusuna cevap yazmışsınız. Orada klavyeyi fark edip inceledim ve çok hoşuma gitti. Başka alternatifler olmazsa Razer'a geçebilirim. Teşekkür ederim.

Bir arkadaşın konusuna cevap yazmışsınız. Orada klavyeyi fark edip inceledim ve çok hoşuma gitti. Başka alternatifler olmazsa Razer'a geçebilirim. Teşekkür ederim.
Rica ederim hocam. Ek olarak alternatif olarak hyperx in tkl modelini kullanan bir arkadaşım var. O da ondan memnun. Deneyebileceğiniz bir konumdaysanız denemenizi öneririm. Çok fazla kişisel tercih meselesi çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı