Elektronik SteelSeries Apex 9 mini 2599TL

Başında dediğim gibi:
Apex 9 özelinde konuşmuyorum
Ama dediğiniz gibi tuşlar da PBT ise gayet alınabilir çünkü hot-swap + anahtarlar da çift aktivasyon mesafeli optik anahtarlar. Çin işinde bunu bulabilir misiniz bilemiyorum + TR garantili (Her ne kadar klavyede pek önemli olmasa da.).

Yazılım bir işe yarıyor mu klavyelerde bilemiyorum.

Ürün 20dakika önce elime geldi. Tuş hissiyatı güzel fakat içinden çıkan kablo arızalı ve alttaki yükseltme ayaklarının 2 side problemli şimdi iade veriyorum. Sağlık olsun bize gelen ürün problemli çıktı.

Apex 3 ve 7 kullandım. Apex 3 durup dururken önce N, J, K basmamaya başladı sonra Ctrl ve Esc gitti. Çöp oldu. Apex 7'de switchlerde yay sesi çok geliyordu ve 2. ayında 3 tuştaki RGB'ler bozuldu. Garantiden iade talep ettim. Yani sadece marka diye iyi olmuyorlar. @Endless Kaan hocam haklı bu konuda.

Arkadaşlar klavye elime ulaştı ve şu anda kullanıyorum. Basım hissiyatı, malzeme kalitesi ve sesi çok hoşuma gitti. Daha önce topladığım Custom klavyelerle aynı olmasa da yakın bir sesi var. Klavyeye bilek desteği lazım, biraz yüksek.

Ben memnun kaldım.

Kabloda nasıl bir sorun yaşadınzız? Klavye mi çalışmıyordu yoksa bağlantı mı kopuyordu sürekli?

Son düzenleme:
hemen kaptım 1 tane elime gelince yorumumu eklerim.

Apex 3'ün başına ne geldiğini kimse çözemedi hocam.

2 aydır falan kullanıyorum soruları alabilirim.

Bende de kablo sorunlu geldi sanırım. Farklı bir kabloya takmadan önce ışık yanmasına rağmen klavye bir süre sonra yazmıyordu. Çıkar-tak yapınca yeniden algılıyordu. Kablo değiştirdiğimden beridir hiç yaşamadım ama şans eseri de olmuş olabilir.

almayı düşünüyorumda her tuşa basınca gelen şu dalgalanma rgb animasyon fln varya bu modelde oluyormu

Son düzenleme:
almayı düşünüyorumda her tuşa basınca gelen şu dalgalanma rgb animasyon fln varya bu modelde oluyormu
O rgb efekti bu modelde mevcut.

Akko 5108B aldım jelly purple switchli. O geldiğinde iade edeceğim ama klavyeyi öneririm. 2600TL'ye ağırlıklı olarak oyun oynayanlar için en ideal klavyelerden birisi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…