SteelSeries Apex 9 mini alınır mı?

faxeNN

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
•AMD Ryzen 7 5700X •Asus B450M-DRAGON •Kingston FURY Beast 8X2 3200Mhz CL16 DDR4 •MSI Gaming X GeForce GTX 1060 3GB 192 Bit GDDR5 •Sharkoon Silentstorm Coolzero 650w 80+ Gold •512 GB SAMSUNG SSD •480 GB KINGSTON A400 SSD •Kioxia Exceria 500GB M2
Meslek
Öğrenci
Bu klavyeyi bayağı beğendim açıkçası hatta deneyimleme fırsatım da oldu.
Ekipmanlarımı da SteelSeries yapıp tek bir markadan da gitmek istiyorum açıkçası (tabii şu an sadece SteelSeries Prime mini Wireless kullanıyorum o kadar).
Sizce o fiyata değer mi? Switch'leri de hot swap bozulduğunda takarsın kullanırsın mesela o hoşuma gitti.
Güncel olarak Gamepower Warlock compact red Switch kullanıyorum bu klavyenin üstüne SteelSeries prismcaps keycap taktım, Switch'leri lubeladım yine de fena olmadı ama değiştirme isteği de yandan basıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabilirsin bende bugün aldım her tuşa bastığımda beynim uyuşuyor(Çok İyi) böyle bir ses yok oyle diyeyim Switch'lerde optipoint 0.2 ms ye kadar düşebiliyor SteelSeries Engine sayesinde her ayarı yapabilirsin şu an 3K ama kesin zam gelecek emin ol kısacası alınır 100M tıklama ömürlü ve kaliteli bir klavye alacaksan hayırlı olsun şimdiden. :)

Son düzenleme:
Alabilirsin bende bugün aldım her tuşa bastığımda beynim uyuşuyor(çok iyi) böyle bir ses yok oyle diyeyim Switch'lerde optipoint 0.2 ms ye kadar düşebiliyor SteelSeries Engine sayesinde her ayarı yapabilirsin şu an 3K ama kesin zam gelecek emin ol kısacası alınır 100M tıklama ömürlü ve kaliteli bir klavye alacaksan hayırlı olsun şimdiden. :)

Apex 5 ile Apex 9 mini arasında kaldım. Sence hangisi?

Apex 5 ile Apex 9 mini arasında kaldım. Sence hangisi?

Dostum Full oyun odaklıysan sana Apex 9 miniyi rahat öneririm lakin hem iş hem oyun dersen Apex 5 sana konfor açısından daha mantıklı olur. Yani kısacası size bağlı ne istediğinizi belirtirseniz size net bir cevap verebilirim iyi akşamlar.

Dostum Full oyun odaklıysan sana Apex 9 miniyi rahat öneririm lakin hem iş hem oyun dersen Apex 5 sana konfor açısından daha mantıklı olur. Yani kısacası size bağlı ne istediğinizi belirtirseniz size net bir cevap verebilirim iyi akşamlar.

İş değil de evde daha çok oyun oynamak için kullanacağım hem tepki süresi olsun hem daha az yer kaplaması üstüne daha uzun ömürlü olduğu için Apex 9 mini düşünüyorum.

İş değil de evde daha çok oyun oynamak için kullanacağım hem tepki süresi olsun hem daha az yer kaplaması üstüne daha uzun ömürlü olduğu için Apex 9 mini düşünüyorum.

👍🏼Güzel tercih seni üzmez 0.2 ms tepki süresini cidden hissedersin (SteelSeries Engine'dan typing mode ile Gaming mode var onlardan seçersin)ben ayarlamadan Gaming modda klavyeye parmağı dokundurunca algılıyor biraz abartıda harbiden ışık hızından ilham almışlar adamlar. Aldıktan sonra sorun&sorunun olursa bana yaz. İyi günler.

Şu F tuşları hiçbir zaman lazım olmaz diyorsan her zaman %60 klavyeler iyi oluyor yani Apex 9 Mini gayette güzel alınır. Ama bazen F1-F2-F3 vs. lazım olacaksa bence bir düşün :)

Şu F tuşları hiçbir zaman lazım olmaz diyorsan her zaman %60 klavyeler iyi oluyor yani Apex 9 mini gayet de güzel alınır. Ama bazen F1-F2-F3 vs. lazım olacaksa bence bir düşün :)

Hocam ona da bir zaman sonra alışıyorsunuz. Katılıyorum klavyede bayağı bir gideri ve güzelliği var ben memnun kaldım.

Çok teşekkür ederim ilgi alakan için sağ olasın sana da iyi günler.🫡
Rica ederim.

Evet arkadaşlar konuyun hortlatiyorum fakat Apex 9 mini aldim gecen hafta ve gercekten guzelmis Switch'leri ile olsun falan bayağı yumusak ve stabilizerler falan olsun guzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı