SteelSeries Arctis 1 az ses geliyor

minimesi100

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, benim SteelSeries Arctis 1 kulaklığımda sağ kulaklıktan gelen ses sola göre bariz bir şekilde daha az geliyor ses dengesinden baktım sağ ve sol kulaklık eşit, ve telefona takınca da aynı sorun var yani sıkıntı kulaklıkta, sizce bunun bir çözüm yöntemi var mıdır? Garanti süresi geçti mi ondandan emin değilim kulaklığı alalı 1 2 sene oldu zaten süresi dolmuştur diye düşünüyorum ama yine de garantiye yollasam bir sonuç çıkar mı sizce?

Yardımcı olabilecek hiç kimse yok mu?

Arctis 1 kulaklıklarında Steelseries GG destekleniyorsa ayarlara bir bakın isterseniz. Eski Arctis 5’imde hafıza vardı çünkü. Pc’den RGB ayarlayınca Ps4’e takınca da çalışıyordu.

Arctis 1 kulaklıklarında Steelseries GG destekleniyorsa ayarlara bir bakın isterseniz. Eski Arctis 5’imde hafıza vardı çünkü. Pc’den RGB ayarlayınca Ps4’e takınca da çalışıyordu.
Steelseries programını zamanında indirmiştim ama arctis1 ile ilgili hiçbirşey ayarlanmıyordu sanırsam daha üst modellerde yapılabiliyor dediğiniz şey.

Ama durup dururken bir anda az ses gelmeye başladı sağ kulaklıktan , hiç bir ayarı ile oynamadım.

Steelseries programını zamanında indirmiştim ama arctis1 ile ilgili hiçbirşey ayarlanmıyordu sanırsam daha üst modellerde yapılabiliyor dediğiniz şey.

Ama durup dururken bir anda az ses gelmeye başladı sağ kulaklıktan , hiç bir ayarı ile oynamadım.
Bozulmuş o zaman hocam büyük ihtimalle durduk yere yapmasının bir nedenini göremiyorum.

Bozulmuş o zaman hocam büyük ihtimalle durduk yere yapmasının bir nedenini göremiyorum.

Bende bozulduğunu düşünüyorum, garantie yollasam bir sonuç çıkar mı sizce? Tam ne zaman aldım hatırlamıyorum ama garanti süresi doldu ise yardımcı olmazlar diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı