SteelSeries Arctis 1 Mikrofon Ayarları

Dyflinn

Hectopat
Yer
Sandalye
Daha fazla  
Merhabalar,
2 gün önce SteelSeries Arctis 1 aldım, daha önceden de SteelSeries Arctis 5 kullanıyordum. Arctis 1 mikrofonu her sesi işitiyor. Yutkunma, nefes alma ve klavye sesleri geliyor ne yaptıysam ayarlayamadım. 3 mete ötedeki köpek havlama sesi bile geliyor. SteelSeries Arctis 5'te noise reduction kısmı vardı ama bunda yok sanırsam. Kullanan biri varsa ayarlarını söyleyebilir mi?

1622980903773.png

Son düzenleme:
Merhabalar,
2 gün önce SteelSeries Arctis 1 aldım, daha önceden de SteelSeries Arctis 5 kullanıyordum. Arctis 1 mikrofonu her sesi işitiyor. Yutkunma, nefes alma ve klavye sesleri geliyor ne yaptıysam ayarlayamadım. 3 mete ötedeki köpek havlama sesi bile geliyor. SteelSeries Arctis 5'te noise reduction kısmı vardı ama bunda yok sanırsam. Kullanan biri varsa ayarlarını söyleyebilir mi?

Eki Görüntüle 1057839
Merhaba

Bende aynı sorunu yaşıyorum. Çözüm bulabildiz mi acaba ?

Herhangi bir çözüm bulamadım maalesef.
Şöyle bir şey farkettim. Kulaklık discord sertifikalı olduğu için discord da mikrofonu sorunsuz çalışıyor. Discord giriş aygıtı çıkış aygıtı olduğu kısımda kulaklık ve mikrofon ayarlarını steelseries arctis 1 wireless sertifikalı olarak seçince kusursuz çalışıyor.

( Resim, temsili bu arada internetten buldum. )

Dosya Ekleri

• Voice Settings.png
    Voice Settings.png
    14,7 KB · Görüntüleme: 1.125
Son düzenleme:
Merhaba,

Eki Görüntüle 1057839

Hangi uygulama acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı