SteelSeries Arctis 1 Wireless ile PS Edition arasındaki fark nedir?

semihteke

Femtopat
Daha fazla  
Kablosuz bir kulaklık arıyorum ve en ucuz ve eli yüzü düzgün olarak bu Arctis 1 Wireless almaya karar verdim. Ürün Vatan'da 2500 lira ama Trendyol'da PS Edition şeklinde kutusu vs farklı olan PS için tasarlanmış bir tipi var. Bunu da yine USB-C ile dizüstü bilgisayarıma bağlayabiliyorum onda bir sorun yok fakat aradaki fiyat farkının nedeni nedir veya bunlar aynı kulaklıklar değil mi? PlayStation kullanmıyorum, Xbox sahibiyim ve PS Edition versiyonu Xbox cihazları kablosuz olarak desteklemiyor sadece 3.5mm jak girişi ile kablolu kullanılabiliyormuş Xbox'ta ama dert değil. Zaten Xbox için de yine PS'te olduğu gibi ayrı bir tipi var ama daha pahalı, gerek yok.

PS versiyonunu alıp laptop üzerinde kablosuz, Xbox için ise Gamepad'e kablolu bağlayarak kullanmayı düşünüyorum ki konsolu pek kullanmıyorum zaten. PS Edition olduğu için laptop üzerinde kullanma kısmı kafamı karıştırdı. Arctis 1 Wireless'dan daha kötü mü performans alınıyor ya da eksileri mi var? Çünkü eğer yokas 600 lira daha ucuzken bunu almak daha mantıklı olacak.
Teşekkürler şimdiden.

Bugün ben de bu cevabı arar oldum sorunuza yanıt bulabildiniz mi acaba
Merhaba.
Trendyol'dan satın aldım bahsettiğim PS edition Arctis 1 Wireless modelini ve hiçbir fark yok. Birkaç gündür kullanıyorum God of War oynarken deneyimledim ve mükemmel. Müzik performansı da gayet iyi.
Ben çok sevdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı