SteelSeries Arctis 3 2019 Edition mikrofon cızırtı sorunu

Lengthow

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Arkadaşlar selamlar, yaklaşık 3-4 aydır Arctis 3 2019 Edition kullanıcısıyım. Kulaklıktan genel olarak çok memnunum ancak denetim masasından mikrofon basını +10 yapmadıkça sesim çok az oluyor. +10 yaptığımda ise cızırtı oluyor. Bunun bir çözümü yok mudur yazılımsal vs. olarak? Şimdiden teşekkür ederim.

Çözemedim maalesef, aynı şekilde devam ediyor. Yankı yapmaya da başladı üstelik.
Ben bu mikrafon ayarlarında eko iptal ve gürültü engellemeyi açtım deneyin dilerseniz daha iyi ayrıca ben +10 olayını açmadım ses kötü gidiyor karşı tarafa o 0'da ama sesim az falan değil.

SteelSeries Artics 2019 edition var yeni aldım, kulaklık sanki yamuk duruyor gibi sağ sol tarafı.

Ben bu mikrafon ayarlarında eko iptal ve gürültü engellemeyi açtım deneyin dilerseniz daha iyi ayrıca ben +10 olayını açmadım ses kötü gidiyor karşı tarafa o 0'da ama sesim az falan değil.

SteelSeries Artics 2019 edition var yeni aldım, kulaklık sanki yamuk duruyor gibi sağ sol tarafı.
Her türlü şekilde denedim bütün ayarları, mikrofonu artık ömrünü yitirdi sanırım. Discord'da gürültü azaltma, yankı engelleme gibi ayarlar açık olduğu halde bazen dinlediğim müziğin sesi karşıya gidiyor. Arada da durduk yere aşırı derecede cızırtı oluyormuş arkadaşlarımın dediğine göre.

Benim kulaklığımda bir yamukluk yok, ürünle alakalı bir sorun olabilir mi?

Her türlü şekilde denedim bütün ayarları, mikrofonu artık ömrünü yitirdi sanırım. Discord'da gürültü azaltma, yankı engelleme gibi ayarlar açık olduğu halde bazen dinlediğim müziğin sesi karşıya gidiyor. Arada da durduk yere aşırı derecede cızırtı oluyormuş arkadaşlarımın dediğine göre.

Benim kulaklığımda bir yamukluk yok, ürünle alakalı bir sorun olabilir mi?
Yamukluk dan kastım sağ sol kulak yerinin farklı türden oynaması.

Yeni konular

Geri
Yukarı