SteelSeries Arctis 3 Engine Sorunu

Arda_KkK

Kilopat
Başlıkta belirttim. Değişiklik yapıyorum, sesde bir oynama olmuyor.

Değişikliği yaptıktan sonra sağ alt kısımda bulunan "save" kısmından "save" etmeniz gerekiyor. Eğer kayıt etmezseniz yaptığınız değişikler işlenmiyor ve kaydedilmiyor.

Yapıyorum onu, ses ayarları en altta ve kapalı diyelim açtım ve fulledim nasıl bir değişiklik olacak ?

Kastettiğiniz olayı tam olarak anlayamadım ama sanırım "Equalizer" kısmından veya Mikrofon ayarları kısmından bahsediyorsunuz. Değişiklikleri yaptıktan sonra sağ alttaki "Save" kısmı renk değiştiricek. Oradan yaptığınız ayarları kayıt ederseniz muhtemelen sorun çözülecektir.

Ben de aynı kulaklığı kullanıyorum ve ben de yaptığım ayarların kayıt olmaması sorunu yaşamıştım sonradan kaydetmem gerektiği anladım.

Bak o konu da herşeyi yaptım.Saveliyorum güncellemeler tam vb yapıyorum ses ayarı hala aynı CS:GOda

Siz ayarı yaptığınızda nasıl bir değişiklik bekliyorsunuz onu anlayamadım ben. Daha açarak anlatabilir misiniz?

Anlıyorsan Beni Dc de eklermisin ? Bir bak belki hata yapıyorum pek sanmıyorum ama
Bak kardeşim program kapalıyken girdim aynı,açtım normal ayar da girdim aynı,bide ayak sesi artırmayı yaptım aynı.
Doğru ses aygıtını seçtiğinizden emin olun.
Zaten 1 tane var.
Bak ses kasmanın oranını vermeye çalışıyım.A Sideyım diyelim yakını duyuyorum açık alanı ses seviyesi yoksa bumu

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…