SteelSeries Arctis 3 nasıldır?

Hocam onu araştırıyordum tam şimdi. O dışarı fazla ses veriyor mu ve telefona bağlanıyor mu? Müzik için de bakıyorum aynı zamanda.

1000 TL.

Normalde HyperX Cloud 2 alacaktım ama bir problemden ötürü parayı denkleştiremedim onun için 1-2 ay beklemem gerekiyor. Ben de fiyatlar artar diye fazla beklemek istemiyorum. Bu fiyata başka yoksa beklemeli miyim?
Cloud 2 önermiyorum 2022 üretimlerinde sıkıntılar olabiliyor, dip ses problemi mevcut yeni üretimlerde. Bizzat denedim, iade ettim.

Yapar fakat kısa bir süre içinde yapmaz yani, sizin kullanımınıza da bağlı bir etmen o.

Baktım dün sadece yanları deri içi hava alan malzemeymiş. Bu kulaklığın mikrofon kalitesini de çok beğendim zaten. Kablosuna da dikkat ederim herhalde deyip sipariş verdim. Teşekkür ederim.

Hayırlı olsun. Arctis 1 de tavsiye etmem pek. İncelemem de paylaşmıştım.

Uzun süredir bu kulaklığı araştırıyorum. Kimisi iade ettim almayın diyor kimisi de öve öve bitiremiyor. Şimdi benim beklentilerim ve ihtiyacım şu yönde;
- Online oyunlarda iletişim konusunda sıkıntı çekmemek için mikrofonunun "anlaşılabilir" düzeyde olması ve uzun süre bozulmadan gitmesi.
- Dışarıya fazla ses vermemesi.
- Uzun zaman geçtikten sonra pedlerinin soyulmaması.
Bu kulaklık bu beklentileri karşılar mı? Eğer karşılamaz diyorsanız maksimum 1000 TL olacak şekilde başka kulaklık önerilerine açığım.

Arctis 5 aldım dün SS Engine kulaklığı görmüyor bazı forumlarda 3 ve 5E desteği kaldırıldı gibisinden bir şey okudum eğer doğruysa tavsiye etmiyorum almanı.

Yeni konular

Geri
Yukarı